Masaż twarzy, szyi i dekoltu – Bydgoszcz

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Bajeczny SPA&Salon, ul. Pomorska 35, Bydgoszcz

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Prezent realizuje wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Zabroniona realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-01-31

Przyjemna atmosfera

2023-09-01

Polecam super odczucia i relaks
Pozdrawiam i dziękuję pani Paulinie za efekt twarz i dekolt odżywiona

2021-04-16

Super pomysł taki prezent. Byłam bardzo zadowolona. Córka trafiła z prezentem

Dodaj Opinię

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – Bydgoszcz

FAQ

15.06.2020
Czy 2 osoby mogą skorzystać w tym samym czasie?
Odpowiedź z 14.07.2020
Tak, istnieje taka możliwość.
Zadaj pytanie

Mapa

Masaż twarzy, szyi i dekoltu w salonie SPA w Bydgoszczy. Do wyboru cztery opcje: masaż klasyczny, kamiennymi kształtkami Upala, Marma Mukabhyanga oraz Quiro.

Komu podarować masaż twarzy, szyi i dekoltu?

  • Każdemu, kto żyje w stresie lub czuje się przemęczony.

  • Fance czekolady pod każdą postacią.

  • Mamie, która potrzebuje chwili relaksu i odprężenia.

  • Osobie zmagającej się z niskim ciśnieniem.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu w Bydgoszczy

Na twarzy znajduje się wiele mięśni odpowiedzialnych za mimikę, które każdego dnia napinają się pod wpływem uśmiechu, grymasu, czy też każdego niewerbalnego gestu. Skóra ulega marszczeniu i z upływem czasu traci elastyczność. Jednym ze sposobów, dzięki któremu można zachować promienny wygląd skóry twarzy jest jej masaż. 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Podczas zabiegu wszystkie mięśnie są precyzyjnie masowane, czego efektem jest ich rozluźnienie i zmniejszenie widoczności zmarszczek. Masaż daje uczucie sprężystości i pozostawia skórę aksamitnie gładką w dotyku. Masaż pobudza układ krążenia, co przyczynia się do lepszego dotlenienia skóry i poprawienia jej jakości. Masaż trwa 30 minut.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu kamiennymi kształtkami Upala

Masaż Upala to opracowywanie twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu unikatowego zestawu kamiennych kształtek wykonanych z serpentynu szlachetnego. Używane w zabiegach minerały – cząstki ze środka Ziemi – wpływają na usunięcie napięcia w zmęczonych mięśniach, redukcję stresu, ogólną regenerację organizmu oraz podniesienie sił witalnych. Właściwości te, wyjątkowe kształty oraz wachlarz intensywnych technik wykonywanych podczas masażu sprawiają, że jedną z największych jego korzyści jest dostrzegalne już po kilku zabiegach działanie odmładzające. Masaż trwa 90 minut.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu Marma Mukabhyanga

Mukabhyanga to pobudzający i rewitalizujący zabieg o działaniu oczyszczającym i peelingującym, który obejmuje twarz, szyję oraz dekolt. Do masażu używa się naturalnych olei oraz kosmetyków wykonanych według tradycyjnych ajurwedyjskich receptur. Dzięki odpowiednim czynnościom, wykonywanym w ściśle określonej kolejności, można skutecznie poprawić kondycję ciała i ducha jednocześnie. W efekcie skóra nabiera świeżości i promienieje, znikają ślady zmęczenia i stresu. Masaż trwa 60 minut.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu Quiro

Hiszpański masaż Quiro rozpoczyna się od intensywnego rozluźnienia okolicy karku i podstawy czaszki, czyli tych obszarów, w których najczęściej gromadzą się niekorzystne stresy dnia codziennego. Po tej chwili odprężenia masaż przybiera na intensywności, skupiając swoją uwagę na obszarze twarzy, szyi oraz dekoltu, a dokładniej wszędzie tam, gdzie mogą się pojawić, bądź już występują wszelkie oznaki starzenia się tych okolic – takie jak mniejszy tonus mięśniowy, bruzdy, wgłębienia oraz najbardziej znane zmarszczki. Masaż trwa 70 minut.

Bajeczny SPA & Salon

Salon Bajeczny to wyjątkowe SPA w Bydgoszczy. Zespół skupia doświadczonych profesjonalistów: fizjoterapeutów, masażystów i kosmetologów. Bajeczny SPA & Salon korzysta z nowoczesnych urządzeń stosowanych w kosmetologii oraz fizjoterapii oraz naturalnych elementów terapii: wodę, algi, glinki, błota mineralne, oleje roślinne oraz zioła. Główne specjalizacje salonu to: masaże, laseroterapia, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, redukcja cellulitu.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • wizyta w salonie SPA to poprawa kondycji ciała oraz stanu umysłu,

  • wręczona zostaje chwila relaksu, o której marzy każda kobieta,

  • osoba obdarowana sama zdecyduje o terminie realizacji.

Realizacja

pinezka
Bydgoszcz  - zmień lokalizację

Bydgoszcz   (zmień)

Cena:

Rodzaj masażu:  Klasyczny

Cena: 90 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto