Masaż Relaksacyjny – Kraków

3631

Masaż relaksacyjny realizowany w krakowskim salonie Magia Day SPA. Masaż wykonywany jest przy użyciu technik manualnych.

Komu podarować masaż relaksacyjny?

 • Każdemu, kto żyje w stresie, czuje się przemęczony i potrzebuje chwili relaksu
 • Osobom z dolegliwościami pleców, barków, nóg, nerwobólami i bólami głowy
 • Osobom przygnębionym z oznakami depresji lub stanów nerwicowych

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest niezwykle odprężającym zabiegiem dla zmęczonego organizmu. Masaż relaksacyjny wykonywany jest przy użyciu technik manualnych, a ich intensywność uzależniona jest od potrzeb danej osoby. W zależności od dolegliwości zwiększany jest poziom ucisku począwszy od głaskania i rozcierania, po oklepywanie, a nawet ugniatanie. 

Magia Day SPA

Magia Day SPA to salon kosmetyczny i spa, w którym głównym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie gości. W krakowskim salonie zabiegi wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu kosmetycznego oraz innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Wykwalifikowany personel tworzą specjalistki w dziedzinie masażu, pielęgnacji ciała oraz dłoni i stóp. Masaż wykonuje absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie, kończąca studia na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją „kosmetyka profesjonalna z fizykoterapią i masażem”. Personel uzupełnia także fizjoterapeutka, która ukończyła krakowską uczelnię AWF na wydziale rehabilitacji ruchowej oraz absolwentka Szkoły Masażu Leczniczego. Posiada również certyfikaty odbytych kursów: masażu relaksacyjnego, lomi lomi, antycellulitowego, bańską chińską, gorącymi kamieniami i stemplami ziołowymi.

Komfort

Masaż charakteryzuje się koniecznością odkrywania poszczególnych partii ciała. Niejednokrotnie wiąże się to z uczuciem skrępowania i innymi obawami dotyczącymi nagości. Masaż relaksacyjny w Krakowie wykonywany jest  w kameralnych gabinetach, gdzie dzięki odpowiedniemu wystrojowi, świetle oraz muzyce, panuje atmosfera sprzyjająca odprężeniu. Masaż w Magia Day SPA wykonują wyłącznie kobiety - rehablitantki, masażystki. Należy jednak mieć na uwadze, że najważniejszym czynnikiem nie jest płeć masażysty, a jego profesjonalizm, wiedza, umiejętności i doświadczenie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Wizyta w salonie masażu to poprawa kondycji ciała oraz stanu umysłu
 • Podarujesz chwile relaksu i pielęgnacji, o których marzy każda kobieta
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Relaks i Uroda

Kup w zestawie 33 lokalizacje

PrezentMarzeń - Relaks i Uroda299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Szlak 22, Magia Day SPA

 • Czas trwania

  Zależy od wybranego wariantu.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub/i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Termin i godzina realizacji masażu indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem.

#Mimi

Fajnie i miło, relaksuje i odpręża, zwłaszcza po zabieganym dniu. Załuje jedynie, że zdecydowałam się na wersję 30 minutową, bo jak dla mnie to za krótko i chętnie bym jeszcze się trochę porelaksowała ;p więc warto wziąć pod uwagę czas

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product