Lot zapoznawczy w symulatorze lotu – Szczecin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

20 minut

Lokalizacja

AirMeon, ul. Więckowskiego 2/2, Szczecin

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce osobę towarzyszącą, która zajmie w symulatorze miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat.

Wariant

Boeing B737-800

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-09-01

Lot 60 min zakupiłam jako prezent na 50-te urodziny mojej "dynamicznej" przyjaciółki - była zachwycona prezentem . Poznała wszystkie procedury, start i lot z Wrocławia do Poznania. Kapitan obok znakomity i komunikatywny. Świetny prezent, polecam!

2021-04-15

Symulator lotu zakupiłam dla syna który fascynuje się samolotami. Był zachwycony prezentem. Na miejscu po zobaczeniu symulatoru był przeszczesliwy

2021-04-14

Dostałem od dziewczyny, dla mnie prezent idealny, atrakcja przebiegła bardzo dobrze jestem zadowolony

Dodaj Opinię

Lot zapoznawczy w symulatorze lotu – Szczecin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Lot zapoznawczy w symulatorze lotu w Szczecinie. Symulator doskonale odzwierciedla rzeczywiste warunki pilotowania prawdziwej maszyny. Do wyboru symulator lotu Boeinga B737-800 lub myśliwca F18 Super Hornet. Lot trwa w zależności od wybranego wariantu 20, 30, 60 lub 90 minut.

Komu podarować symulator lotu?

  • Osobie, która pasjonuje się lotnictwem
  • Przyjacielowi, który zawsze chciał się przekonać, jak wygląda lot z perspektywy pilota
  • Bliskiej osobie, jako nietuzinkowy prezent z okazji urodzin

Lot zapoznawczy w symulatorze lotu

Symulator lotu to zaawansowana technologia, dzięki której można przemierzać przestworza za sterami odrzutowej maszyny w bezpiecznych warunkach, zmierzając się przy tym ze wszystkimi zadaniami, przed którymi staje prawdziwy pilot. Symulator lotu AirMeon to profesjonalny sprzęt, na którym ćwiczą początkujący piloci oraz doświadczeni lotnicy, którzy dzięki symulacji mogą przećwiczyć niestandardowe scenariusze. Dzięki zaawansowanej interaktywności, wiernie odwzorowanym kokpitom i dbałości o najdrobniejsze detale, symulator doskonale oddaje warunki rzeczywistego lotu, pozwalając poczuć się jak we wnętrzu prawdziwej maszyny. Lot w symulatorze lotu to pełna emocji i adrenaliny rozrywka, która pozwala poczuć smak latania.

Rodzaje symulatorów

Na etapie zakupu prezentu dostępne są dwa rodzaje symulatorów: samolot pasażerski Boeing B737-800 oraz myśliwiec F18 Super Hornet, z których każdy posiada cztery scenariusze lotu: pilot – 20 min, oficer – 30 min, pierwszy oficer – 60 min oraz kapitan – 90 min. Krótsze scenariusze spokojnie wystarczą do realistycznego doświadczenia pilotowania samolotu, dłuższe natomiast będą bogate w zaskakujące sytuacje, jak zmienna pogoda. Przed startem odbywa się wstępne szkolenie z instruktorem, który towarzyszy uczestnikowi przez cały lot, udzielając niezbędnych wskazówek. Obdarowany weźmie udział w profesjonalnej odprawie, zapnie pasy na siedzeniu kapitana, wprowadzi niezbędne procedury, zaciągnie dźwignię i chwyci kolumnę sterującą, po czym wzbije się w przestworza, gdzie czeka go prawdziwy skok adrenaliny i niezapomniana przygoda.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala przeżyć niesamowitą przygodę w przestworzach
  • Spełnia marzenie o pilotowaniu samolotu
  • To emocjonujące doświadczenie, które na długo zapisze się w pamięci

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na: