Lot wiatrakowcem – Katowice

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot wiatrakowcem trwa 20 minut.

Lokalizacja

Aeroklub Gliwice, Lotnisko Gliwice, ok. 28 km od Katowic

Więcej informacji

Pogoda

Brak widoczności, bardzo niska podstawa chmur i bardzo mocny wiatr wykluczają loty. W tym przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. Loty realizowane są od kwietnia do października.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z płyty lotniska.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Przeciwwskazania: ciąża, choroby układu krążenia oraz neurologiczne. Maksymalny wzrost: 200 cm.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Min. wiek to 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot za zgodą prawnych opiekunów. Istnieje możliwość dokupienia zdjęć lub filmu z lotu na miejscu realizacji.

Opinie (6)

2021-03-30

Mój brat uwielbia orginalne prezenty, które będą zapamiętane na długi czas. Lubi nowe wyzwania zatem zakupiłam dla niego voucher na lot wiatrakowcem. Prezent zrobił furorę, brat bardzo zadowolony.

2021-03-28

Szwagier jest fanem lotnictwa, więc sprezentowaliśmy mu ten lot na święta i był zachwycony, polecam

2020-06-29

Dostałam od mojej rodzinki voucher na urodziny. Cudowne uczucie lecieć w chmurach. Bardzo, ale to bardzo polecam

Dodaj Opinię

Lot wiatrakowcem – Katowice

FAQ

30.06.2020

Czy przy zakupie dwóch voucherów można wykorzystać je jednorazowo?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, jak najbardziej istnieje taka możliwość jednak przy rezerwacji i kontakcie z podwykonawcą bardzo prosimy o informację o chęci zrealizowaniu dwóch voucherów w wybranym dniu realizacji.  

30.06.2020

Prezent jest całosezonowy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Atrakcja jest sezonowa - loty realizowane są od kwietnia do października.

16.06.2020

Ile wynosi koszt nagrywania i zdjęć?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, fotografować i filmować można we własnym zakresie.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot wiatrakowcem nad Katowicami trwa 20 minut. Start lotu odbywa się z płyty Lotniska Aeroklubu Gliwickiego mieszczącego się w oddalonych od Katowic ok. 28 km Gliwicach.

Komu podarować lot wiatrakowcem?

  • Pasjonatowi lotnictwa z okolic Katowic
  • Osobie, która chciałaby przeżyć podniebną przygodę
  • Każdemu, kto jeszcze nigdy nie odbył lotu ultralekkim statkiem powietrznym

Lot wiatrakowcem

Lot wiatrakowcem nad Katowicami to niepowtarzalna okazja, by ujrzeć miasto z niecodziennej perspektywy i przeżyć prawdziwą podniebną przygodę. Wiatrakowiec to niewielki i zwrotny statek powietrzny, który zapewnia wiele emocji w powietrzu. Lot realizowany jest z Lotniska Aeroklubu Gliwickiego w kierunku Katowic i trwa 20 minut. Atrakcja zostanie zrealizowana wiatrakowcem Cavalon. Przed lotem uczestnik przejdzie krótkie szkolenie, podczas którego zostanie zapoznany z budową maszyny, sposobem jej pilotażu oraz zasadami bezpieczeństwa.

Wiatrakowiec

To ultralekka maszyna, którą steruje się podobnie jak samolot, wykonując skoordynowane ruchy drążkiem i orczykiem. Wiatrakowiec nie posiada silnika. Wyposażony jest w wirnik, który obraca się dzięki wykorzystaniu zjawiska autorotacji powstającego dzięki ruchowi postępowemu wiropłata względem powietrza, uzyskanego dzięki sile napędowej śmigła. Wiatrakowiec osiąga prędkość sięgającą nawet 150 km/h i unosi się do 1500 metrów. Loty wiatrakowcem charakteryzują się dużą płynnością lotu i wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

Wiatrakowiec uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych maszyn lotniczych. Jest praktycznie całkowicie niewrażliwy na turbulencje i wiatr, nie wpada w korkociąg. Za sterami maszyny zasiada licencjonowany pilot, z wieloletnim doświadczeniem i setkami odbytych lotów. Uczestnik przed lotem zostanie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz sposobem komunikacji z pilotem. Przed startem osoba obdarowana zobowiązana jest do zapoznania się i zaakceptowania oświadczenia i regulaminu lotu, dotyczących stanu zdrowia i świadomości udziału w atrakcji o charakterze ekstremalnym.

Widoki

Lot wiatrakowcem realizowany jest z Lotniska Aeroklubu Gliwickiego, skąd będzie można podziwiać piękną panoramę Gliwic. Trasa lotu wiedzie w stronę oddalonych o ok. 28 km Katowic. Widok miasta z lotu ptaka to niecodzienna perspektywa, z jakiej można obserwować zamieszkiwane okolice.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do przeżycia niesamowitej przygody
  • To niecodzienny prezent, który na długo pozostanie w pamięci
  • Stwarzasz możliwość odbycia bezpiecznego lotu z profesjonalnym pilotem

 

 

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 336 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0004225