Lot paralotnią – Szczyrk

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot w zależności od warunków pogodowych trwa 5-20 minut. Na realizację prosimy zarezerwować ok. 2 godziny (wjazd na górę).

Lokalizacja

Góra Żar lub Skrzyczne, Szczyrk

Więcej informacji

Pogoda

Loty realizowane są od maja do października. Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się osoba towarzysząca.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, sportowy strój.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 10 lat, maksymalna waga to 100 kg. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna. Rezerwacji należy dokonać z 14-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Miejsce startu lotu uzależnione jest od siły i kierunku wiatru, a decyzję o jego wyborze podejmuje pilot. Dodatkowa opłata na miejscu: 10-20 zł za kolejkę. Możliwe nagranie lotu za dodatkową opłatą.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-08-02

Wspaniały lot :)

2021-03-30

Wow, to mój pierwszy lot. Prezent dostałem od brata na urodziny, było super, z pięknymi widokami

2021-03-29

Widokowy lot paralotnią zakupiłam dla siostry. Jest ona miłośnikiem sportów ekstremalnych. Lot z góry Skczyczne daje więcej adrenaliny niż się myśli. Siostra zachwycona.

Dodaj Opinię

Lot paralotnią – Szczyrk

FAQ

04.04.2023
Witam, Chcialabym zapytać w jakim terminie mozna najwcześniej się zapisać na lot? Pozdrawiam
Odpowiedź z 04.04.2023
Dzień dobry, realizacje powietrzne ustalane są bezpośrednio z wykonawcą. Loty planowane są od maja niemniej jednak opady/silny wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. Po zakupie, proszę wypełnić formularz na stronie moj.pm Po uzupełnieniu formularza na podany adres e-mail zostaną wysłane dane kontaktowe do umówienia rezerwacji. Pozdrawiam
17.06.2021
Witam serdecznie, Chciałbym zapytać czy są jakieś ograniczenia wagowe do wzięcia udziału w locie paralotnią ? Konkretna waga zainteresowanego to 105 kg :D Pozdrawiam, Marcin Wojnarowski
Odpowiedź z 18.06.2021
Dzień dobry, maksymalna waga uczestnika to 100kg. Pozdrawiam
Zadaj pytanie

Mapa

Lot paralotnią w Szczyrku z Góry Żar lub Skrzyczne. Lot trwa ok. 5-20 minut, a jego dokładna długość i miejsce startu uzależnione są od panujących w dniu realizacji warunków pogodowych. Na całą atrakcję należy przeznaczyć ok. 2 godziny.

Komu podarować lot paralotnią?

  • Przyjacielowi ze Szczyrku i okolic, który lubi wyzwania
  • Bliskiej osobie, która lubi aktywnie spędzać czas
  • Miłośnikowi sportów ekstremalnych

Lot paralotnią

Lot paralotnią to emocjonujące wyzwanie, które staje się niezapomnianą przygodą. Swobodne szybowanie przy pomocy konstrukcji, jaką jest paralotnia, pozwala poczuć smak latania w najlepszym wydaniu. Lot realizowany jest z Góry Żar lub Skrzyczne i trwa ok. 5-20 minut. Czas lotu, podobnie jak jego miejsce, zależą od warunków pogodowych panujących w dniu realizacji. Na całą atrakcję – przygotowanie oraz wyjazd kolejką na górę, należy sobie zarezerwować ok. 2 godziny. Podczas lotu istnieje możliwość wykonywania zdjęć i filmów za zgodą pilota. Wymaga to odpowiedniego zabezpieczenia sprzętu.

Widoki

Widokowy lot paralotnią realizowany jest na wysokości ok. 250-300 m nad ziemią. W zależności od kierunku i siły wiatru, lot rozpocznie się z Góry Żar lub Skrzyczne. To idealne punkty obserwacyjne wyjątkowo malowniczego pasma Beskidów Śląskich. Podczas lotu podziwiać będzie można rozległy teren pełen wzniesień, lasów, łąk, pól i cieków wodnych.

Bezpieczeństwo

Lot odbywa się w tandemie. Osoba obdarowana zajmuje miejsce pasażera, a za bezpieczny przebieg lotu odpowiada wykwalifikowany instruktor. Loty paralotnią organizowane są przez firmę TOP Szkoła Paralotniowa, założoną w 2008 r. przez Wojciecha Łuczyńskiego, byłego współwłaściciela i instruktora najstarszej szkoły paralotniowej w Polsce. Razem z nim loty organizuje Zbigniew Gotkiewicz, pilot z ponad 20-letnim stażem, który swoje doświadczenia spisał w książce “Suma wszystkich błędów w paralotniarstwie”. Na czas lotu uczestnik otrzymuje kask ochronny, a przed jego rozpoczęciem przechodzi krótkie szkolenie z instruktorem, który omawia zasady bezpieczeństwa oraz budowę i zasady funkcjonowania paralotni.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala poznać smak latania i płynącą z niego przyjemność
  • Lot realizowany jest z udziałem licencjonowanego pilota
  • Jest nietuzinkowym przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci

Realizacja

Top Szkoła Paralotniowa Wojciech Łuczyński

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Cena: 385 zł

ktoś kupił ten produkt
14 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009288