Lot balonem – Zielona Góra

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Zielonej Góry, dokładne miejsce startu ustalane na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży.

Ważność vouchera

365

2020-07-07
5/5

Lot

To było moje marzenie. Było super

2020-06-19
5/5

lot balonem

Jeśli ktokolwiek jeszcze się zastanawia czy warto kupić voucher na lot balonem - NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ! To prezent na który warto wydać każdą złotówkę!

2020-01-20
5/5

Lot balonem w Zielonej Górze

Lot balonem w Zielonej Górze był niezapomnianym i fascynującym przeżyciem. Uczucia towarzyszące podczas lotu to coś wspaniałego i nie do opisania. Polecam szczerze wszystkim fanom baloniarstwa!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

09.06.2019

Chciałabym razem z mężem polecieć balonem z okazji naszej rocznicy. Czy są jakieś ograniczenia wagowe ile łącznie mogą ważyć uczestnicy atrakcji (nie wliczając w to pilota)?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nie mamy informacji o maksymalnej wadze uczestników. Loty są realizowane zazwyczaj w grupach kilkuosobowych. Grupa zostaje dobrana także biorąc pod uwagę udźwig balonu. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na adres e-mail: [email protected]

29.05.2019

Witam serdecznie. Interesuje mnie wykupienie lotu balonem dla dwóch osób w Zielonej Górze. Jaka jest dostępność terminów? Chciałabym zapoznać się z większą ilością szczegółów dotyczące lotu balonem w Zielonej Górze. Dziękuję i pozdrawiam Jowita Kostrzewa

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Loty odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu. Zapraszam do kontaktu na adres: [email protected]  Odpowiemy na szczegółowe pytania.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem dla jednej osoby w okolicach Zielonej Góry. Lot trwa 1 godzinę i realizowany jest w grupach do 15 osób. Termin i dokładne miejsce lotu ustala instruktor.

Komu podarować lot balonem?

 • Osobie pasjonującej się baloniarstwem
 • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę
 • Wszystkim, którzy chcieliby przekonać się, jakie uczucia towarzyszą podczas lotu balonem

Lot balonem

Lot widokowy balonem realizowany w okolicach Zielonej Góry to fascynująca przygoda, która będzie idealnym prezentem dla miłośników pięknych widoków podziwianych z wyjątkowej perspektywy. Balon nie posiada silnika. Unosi się dzięki gorącemu powietrzu, które jest ogrzewane za pośrednictwem palnika gazowego zamontowanego tuż pod czaszą. Cicho szybujący za pomocą siły wiatru balon sprawia nieodparte wrażenie, że czas się zatrzymał. Po zakupie vouchera należy ustalić z instruktorami miejsce startu i przybliżony czas realizacji. Na parę dni przed lotem instruktorzy skontaktują się z posiadaczem vouchera, który musi dostosować się do wskazanego terminu i miejsca lotu. Lot balonem trwa ok. 1 godzinę, jednak na całą atrakcję należy sobie zarezerwować ok. 3-4 godziny.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Zielonej Góry oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie. Uwaga! Nie ma możliwości realizacji lotu bezpośrednio nad miastem!

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu 
 2. Krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowanie balonu do startu
 3. Lot balonem (ok. 1 h)
 4. Podziwianie widoków z pokładu balonu
 5. Ceremonia Chrztu na Aeronautę
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu poświadczającego lot
 7. Zakończenie lotu celebrowane lampką szampana
 8. Zdjęcia z lotu
 9. Powrót do miejsca startu

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci – Mistrzowie Polski i Europy w lotach na precyzyjność, znajdujący się w światowej czołówce rankingu Międzynarodowej Federacji Lotniczej. Profesjonalizm i ponad 20-letnie doświadczenie w lotnictwie, które zaowocowało tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w połączeniu z prawdziwą pasją do baloniarstwa gwarantują bezpieczną realizację. Organizator lotu dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz posiada certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Wymagane warunki pogodowe do realizacji lotu

 • prędkość wiatru do 5 m/s
 • brak opadów
 • widoczność minimum 2 km
 • brak budujących się komórek burzowych
 • temperatura zewnętrzna do 28 stopni

Uwaga!

W pierwszej kolejności o terminie lotu decydują warunki pogodowe i pilot realizujący lot . Ze względów bezpieczeństwa loty mogą być realizowane z dużym przesunięciem czasowym. Z tego względu zakup vouchera należy dokładnie przemyśleć biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje! Vouchery mają ważność 12 miesięcy, ponieważ długotrwałe niekorzystne warunki pogodowe mogą powodować wydłużenie terminu realizacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Dostarcza potężnej dawki pozytywnych emocji
 • Spełnia marzenie o locie balonem
 • Jest przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Zielona Góra  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 599 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 599 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 599 zł Koszalin 699 zł Leszno 499 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 499 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Zielona Góra   (zmień)

Cena:

Cena: 599 zł

P0005071

Ocena 

5/5
3