Karnet na naukę jazdy konnej

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Karnet na naukę jazdy konnej to cykl kilku zajęć, podczas których osoba obdarowana nauczy się jeździć konno pod okiem instruktora. Charakter zajęć dostosowywany jest do umiejętności osoby obdarowanej.

Komu podarować karnet na naukę jazdy konnej?

  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w siodle
  • Miłośnikowi koni i przyrody
  • Osobom, które lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu

Karnet na naukę jazdy konnej

Jazda konna jest nie tylko ciekawym i przyjemnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale i aktywnością, która pozytywnie wpływa na ciało, stymulując niemal wszystkie jego mięśnie. Karnet na naukę jazdy konnej to świetna okazja, by przekonać się o wielu zaletach jeździectwa. Osoba obdarowana weźmie udział w kilku lekcjach, podczas których zapozna się z koniem, nauczy się go czyścić i siodłać. Instruktor przedstawi także zasady bezpieczeństwa, a następnie uczestnik spróbuje swoich sił w siodle. Poziom zajęć jest dostosowywany do umiejętności osoby obdarowanej, wobec czego karnet sprawdzi się jako prezent dla bardziej zaawansowanych jeźdźców, którzy chcieliby udoskonalić swoją technikę.

Bezpieczeństwo

Do nauki wykorzystywane są jedynie spokojne i łagodne zwierzęta, przyjaźnie nastawione do człowieka. Poziom zaawansowania zajęć uzależniony jest od umiejętności uczestnika. Osoby początkujące realizują naukę na ujeżdżalni, a koń prowadzony jest na lonży przez instruktora. Osoby o średnim stopniu zaawansowania, swoją technikę szkolą w terenie.

Przeciwwskazania

Jazdy konnej nie powinny uprawiać osoby uczulone na konia, cierpiące na ostre zapalenie stawów, niekontrolowane napady padaczkowe, znaczną skoliozę, ciężką osteoporozę, a także osoby z niewydolnością układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami zachowania czy po przebytej niedawno operacji chirurgicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości realizacji atrakcji należy skonsultować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest spełnieniem marzeń każdego miłośnika koni
  • Może stać się początkiem nowego hobby
  • Podarujesz prezent w postaci przeżycia, które na długo zapisze się w pamięci

 

Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 2 dostępnych)
Wybierz lokalizację
  (zmień)

od 200 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
2 lokalizacjach!