Nauka jazdy konnej

Lekcja jazdy konnej dla początkujących

Komu podarować naukę jazdy konnej?

  • Miłośnikowi koni
  • Osobie ceniącej sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu
  • Każdemu, kto chciałby poznać podstawy jeździectwa i spróbować swoich sił w siodle

Atrakcja

Jazda konna to nie tylko fantastyczny sport, który rozciąga mięśnie i pozytywnie wpływa na sylwetkę, ale też prawdziwy relaks i terapia dla ducha. Bliski kontakt z tak wyjątkowym zwierzęciem jakim jest koń uczy odpowiedzialności, koi nerwy i rozwija wrażliwość

Jak się przygotować?

Wybierając się na naukę jazdy konnej należy zadbać o swobodny, sportowy strój i materiałowe spodnie bez szwów od wewnątrz. Organizator udostępni uczestnikowi na czas trwania zajęć toczek oraz niezbędny strój jeździecki. 

Bezpieczeństwo

Zajęcia z jazdy konnej rozpoczynają się od zapoznania uczestnika z koniem. Lekcja odbywa się na ujeżdżalni, a w czasie nauki jazdy koń prowadzony jest na lonży przez instruktora. Do nauki jazdy konnej wykorzystywane są jedynie spokojne i przyjaźnie nastawione zwierzęta.

Przeciwwskazania

Uczulenie na konie (ich sierść, pot, zapach), nieprzezwyciężalny strach, ostre stany chorób psychicznych, odklejenie siatkówki oka, wzmożone ciśnienie śródgałkowe, duże nadciśnienie tętnicze, niestabilność kręgów szyjnych, znaczna skolioza, zaburzenia mineralizacji kości, hemofilia i inne skazy krwotoczne, ostre zapalenie stawów, niedawna operacja chirurgiczna, stan do 5 lat po zakończeniu leczenia nowotworu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować się z lekarzem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Stworzysz okazję do nauki podstaw jazdy konnej
  • Podarujesz możliwość sprawdzenia się w nowej dziedzinie sportu
  • Wręczysz wyjątkowy prezent, który może dać początek nowej pasji 
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Bielsko-Biała 50 zł Częstochowa 50 zł Gorzów Wielkopolski 70 zł Koszalin 50 zł Kudowa-Zdrój 69 zł Mysłowice 60 zł Nawojowa Góra 80 zł Płock 35 zł Poznań 49 zł Rzeszów 50 zł Warszawa 59 zł Wrocław 59 zł Zielona Góra 60 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł