Nauka jazdy konnej – Tarnów

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lekcja trwa 45 minut.

Lokalizacja

Fundacja Klikowska Ostoja Polskich Koni, ul. Klikowska 304

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały przebieg zajęć z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz. Obuwie za kostkę z płaską cholewką i 1-2 cm płaskim obcasem (nie traper) zapobiegającym wpadnięciu stopy w strzemię.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-08

Jazdę konną kupilam dla siebie, poniewaz zawsze o tym marzylam i jestem mega zadowolona! Super instruktorzy, którzy potrafią wszystko pięknie wytlumaczyc! Juz wykupilam kolejne lekcje!

2021-04-03

Polecam każdemu kto kocha konie, prezent dostałam od siostry która co chwile spełnia moje marzenia ;)

2021-04-01

Dostałam naukę jazdy konnej od swojej mamy, bo od jakiegoś czasu ciągle mówiłam że chciałabym spróbować jazdy na koniu. Byłam zachwycona, bardzo mi się podobało a instruktor krok po kroku wszystko mi wytłumaczył. Lekcja zleciała w mgnieniu oka ale juz wykupiłam następną.

Dodaj Opinię

Nauka jazdy konnej – Tarnów

FAQ

25.09.2020
Czy jazda odbywa się tylko na wyznaczonym polu, czy również lasach, łąkach?
Odpowiedź z 19.02.2021
Sposób prowadzonej nauki uzależniony jest od umiejętności uczestnika. Osoby początkujące realizują naukę na ujeżdżalni, a koń prowadzony jest na lonży przez instruktora. Osoby o średnim stopniu zaawansowania, swoją technikę szkolą na maneżu lub w terenie.
12.09.2020
Czy będzie można się samemu jeździć konno, gdy ma się odpowiednie umiejętności?
Odpowiedź z 23.11.2020
Instruktor poprowadzi szkolenie zgodnie z możliwościami i doświadczeniem osoby obdarowanej.
28.06.2020
Witam, Czy prezent ten będzie odpowiedni i bezpieczny dla dziecka z zespołem Downa? Z góry dziękuję za informację.
Odpowiedź z 29.06.2020
Tak, Stajnia Klikowa w Tarnowie zajmuje się hipoterapią oraz posiada wykwalifikowanych instruktorów oraz specjalnie przygotowane do tego typu zajęć konie, jednak wcześniej należy skontaktować się z podwykonawcą, podać szczegółowe informacje dotyczące dziecka i ustalić realizację indywidualnie. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Indywidualna lekcja jazdy konnej dla osoby dorosłej lub dziecka w Tarnowie. Zapoznawcze spotkanie trwa 45 minut i skierowane jest dla osoby początkującej jak i doświadczonej, która ma opanowane podstawy jeździectwa. 

Komu podarować naukę jazdy konnej?

  • Miłośnikowi koni, który zawsze chciał spróbować swoich sił w siodle
  • Osobie aktywnej, która nie miała jeszcze okazji jeździć konno
  • Każdemu, kto ceni sobie kontakt ze zwierzętami i ich terapeutyczny wpływ na człowieka

Nauka jazdy konnej

Lekcja jazdy konnej w Tarnowie przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Instruktor poprowadzi szkolenie zgodnie z możliwościami i doświadczeniem osoby obdarowanej. Osoba początkująca podczas lekcji zostanie zapoznana z koniem i zasadami bezpieczeństwa, jakie należy zachować w kontakcie ze zwierzęciem, a także dowie się o prawidłowym przygotowaniu konia do jazdy (czyszczenie, siodłanie, pielęgnacja itp.). Instruktor objaśni również podstawowe zasady jazdy konnej. Prezent jest doskonałą okazją, by spróbować swoich sił w siodle oraz podjąć decyzję o rozpoczęciu regularnej nauki. Osoba doświadczona będzie miała okazję by dopracować swoje dotychczasowe umiejętności.

Stajnia Klikowa

Stajnia Klikowa zlokalizowana jest na północnych obrzeżach Tarnowa. Obiekt oferuje naukę jazdy konnej od podstaw oraz szlifowanie umiejętności w różnych grupach zaawansowania. Wszystkie lekcje odbywają się na koniach dopasowanych do predyspozycji jeźdźca, pod okiem uprawnionych i kompetentnych instruktorów. Oprócz jazdy instruktorzy uczą podstawowej opieki nad koniem, m.in. czyszczenia, siodłania, kiełznania. Na miejscu sprawnie funkcjonuje także Fundacja Klikowska Ostoja Polskich Koni, która niesie pomoc polskim hodowcom, kultywuje i chroni tradycje związaną z końmi. 

BEZPIECZEŃSTWO

Do nauki wykorzystywane są jedynie spokojne i łagodne zwierzęta, przyjaźnie nastawione do człowieka. Sposób prowadzonej nauki uzależniony jest od umiejętności uczestnika. Osoby początkujące realizują naukę na ujeżdżalni, a koń prowadzony jest na lonży przez instruktora. Osoby o średnim stopniu zaawansowania, swoją technikę szkolą na maneżu lub w terenie.

Przeciwwskazania

Jazdy konnej nie powinny uprawiać osoby uczulone na konia, cierpiące na ostre zapalenie stawów, niekontrolowane napady padaczkowe, znaczną skoliozę, ciężką osteoporozę, a także osoby z niewydolnością układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami zachowania czy po przebytej niedawno operacji chirurgicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości realizacji atrakcji należy skonsultować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Może okazać się początkiem nowej pasji
  • Zachwyci każdego sympatyka zwierząt i natury
  • Stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności oraz spędzenia aktywnie czasu

Realizacja

Klikowska Ostoja Polskich Koni

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy
pinezka
Tarnów  - zmień lokalizację

Tarnów   (zmień)

Cena:

Cena: 100 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0006662