Nauka jazdy konnej – Nawojowa Góra

3761

Lekcja jazdy konnej realizowana jest w Stajni Terenowo-Rajdowej w Nawojowej Górze, ok. 25 km od Krakowa. Zajęcia trwają 1 godzinę i dzielą się na część teoretyczną oraz praktyczną.

Komu podarować naukę jazdy konnej?

 • Bliskiej osobie, która marzy o nauce jeździectwa
 • Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas
 • Osobie, której brakuje pomysłu na ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu

Nauka jazdy konnej

Nauka jazdy konnej w Nawojowej Górze skierowana jest do wszystkich sympatyków koni, którzy chcieliby spróbować swoich sił w siodle. Godzinna lekcja prowadzona jest przez doświadczonego instruktora, który na początku zapozna uczestnika z koniem i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, jakie należy zachować podczas jazdy. Osoba obdarowana dowie się również jak czyścić i siodłać konia. W kolejnej części uczestnik spróbuje swoich sił w siodle pod czujnym okiem instruktora. Lekcje teoretyczna i praktyczna (jazda konna) trwają po 30 minut każda.

Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra

Stajnia Terenowo-Rajdowa mieści się w Nawojowej Górze, miejscowości oddalonej o ok. 25 km od Krakowa. Stajnia otoczona jest pięknymi terenem leśnym, co stwarza dobre warunki do jazdy. Stajnia w Nawojowej Górze nie jest typową stadniną – konie mieszkają w trzech obszernych wiatach, mając ciągłą możliwość wychodzenia na padoki, co znacznie zwiększa ich swobodę i komfort. Miła i przyjazna atmosfera, spokojne konie oraz roztaczające się dookoła lasy stwarzają dogodne warunki do jazdy konnej.

Bezpieczeństwo

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i rozpoczynają się zapoznaniem uczestnika z koniem. Do nauki wykorzystywane są jedynie spokojne i łagodne zwierzęta, przyjaźnie nastawione do człowieka. Sama jazda realizowana jest na ujeżdżalni, a koń prowadzony jest na lonży przez instruktora.

Przeciwwskazania

Jazdy konnej nie powinny uprawiać osoby uczulone na konia, cierpiące na ostre zapalenie stawów, niekontrolowane napady padaczkowe, znaczną skoliozę, ciężką osteoporozę, a także osoby z niewydolnością układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami zachowania czy po przebytej niedawno operacji chirurgicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości realizacji atrakcji należy skonsultować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jazda konna może stać się początkiem nowej pasji
 • Zachwyci każdego miłośnika koni
 • Podarujesz możliwość zdobycia nowej umiejętności

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Stajnia Terenowo-Rajdowa, ul. Chrustówka 23, Nawojowa Góra

 • Czas trwania

  Lekcja trwa 1 godzinę i składa się z części teoretycznej i praktycznej (każda po 30 minut).

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 7 roku życia. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcja obejmuje 30-minutową jazdę oraz zapoznanie z koniem, naukę czyszczenia i siodłania. Osoby niepełnoletnie pojawią się z dorosłym opiekunem.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product