Jazda OFF ROAD 4x4 – Zawiercie

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Start odbywa się na terenie Zawiercia. Dokładne miejsce ustalane jest na etapie rezerwacji. Trasa wiedzie przez Żarki-Ogrodzieniec.

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizowane są w każdy dzień tygodnia w godzinach 9-18.

Informacje dla oglądających

Udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny ubiór, który można zabrudzić. Obuwie przystosowane do prowadzenia pojazdu – najlepiej sportowe.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Jazda odbywa się autem Land Rover Defender 90.

2021-04-12

Off road

Prezent na jazdę off road zakupiłam dla męża. Zawsze lubial wyzwania, jednak nie miał nigdy okazji jazdy autem przystosowanym do jazdy terenowej. Z jazdy wrócił zadowolony pełnej energii. Prezent się udał

2021-04-08

Polecam!

Super prezent dla kogoś kto potrzebuje dużej dawki adrenaliny. Super atrakcja, niezapomniane przeżycie. Idealny pomysl na prezent urodzinowy!

2021-04-01

Świetny prezent

Jazdę off road kupiłam mężowi na urodziny bo zawsze lubił przejażdżki po mieście to dla odmiany spróbował swoich sił na nietypowym terenie i był zachwycony z prezentu!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

24.09.2020

Czy pod czas jazdy można nagrywać filmiki?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, oczywiście.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda OFF ROAD 4x4 realizowana w wymagającym terenie autem Land Rover Defender 90. Trasa biegnie przez Ogrodzieniec i Żarki, a przejażdżka rozpoczyna się w Zawierciu. Uczestnik zajmie miejsce kierowcy i poprowadzi auto w zależności od wybranego wariantu przez 1 lub 2 godziny.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
  • Przyjaciółce, która doskonale czuje się za kierownicą i lubi wyzwania
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD 4x4 to motoryzacyjne przeżycie, które dostarcza ogromnej dawki adrenaliny. Uczestnik zajmie miejsce kierowcy, a przed jazdą weźmie udział w szkoleniu z instruktorem, który przedstawi techniki prowadzenia samochodu 4x4 w ciężkim terenie. Instruktor obecny jest także podczas jazdy. Udziela cennych wskazówek, dzięki którym można sprawniej okiełznać auto w wymagającym terenie. Przejażdżka realizowana jest Land Roverem Defender 90. To pick’up z silnikiem V8 startujący w rajdach w klasie Extreme, który doskonale radzi sobie w jeździe po bezdrożach. Do wyboru jazda 1- lub 2-godzinna.

Trasa przejazdu

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 realizowana jest w wymagającym terenie, którego uwarunkowania naturalne stawiają mnóstwo ekscytujących przeszkód. Uczestnik stanie przed zadaniem pokonania stromych zjazdów i podjazdów, rowów, kolein oraz błotnistych i piaszczystych odcinków. Trasa przejazdu wiedzie przez piękne tereny Jury, stwarzając okazję do podziwiania bogactwa jej przyrody i niespotykanych widoków.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz możliwość jazdy pośród pięknych widoków
  • Stwarzasz okazję do spróbowania swoich sił w jeździe terenowej OFF ROAD
  • To źródło potężnej dawki emocji i adrenaliny, które na długo zapiszą się w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godzina

Cena: 349 zł