Ekstremalna jazda OFF ROAD 4x4 – Katowice

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Trekking Club B.A.S.E., ul. Żwirowa 5, Katowice

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takim przypadku należy zarezerwować inny dogodny termin. Jazdy odbywają się całorocznie, z wyjątkiem okresu zimowego, kiedy realizacja możliwa jest wyłącznie po odwilży.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się maksymalnie 5 osób towarzyszących, które zajmą na czas jazdy miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Ubranie, które można zabrudzić.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Podczas rezerwacji należy zgłosić liczbę uczestników.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Jazda odbywa się samochodem Nissan Patrol lub Land Rover Defender.

2021-04-08

Super atrakcja!

Idealny prezent dla kogś kto pragnie adrenaliny. Duże terenowe auto, trudny teren i ty jako kierowca. Polecam!

2021-03-27

OFF ROAD

Idealny prezent dla mężczyzny spragnionego adrenaliny! Przejazd z niespodziankami i nieprzewidywalnymi sytuacjami. Maksimum adrenaliny oraz idealna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w trudnym terenie! Przy realizacji cieszyłem się jak dziecko. Gorąco polecam

2020-07-31

Ekstremalna jazda OFF ROAD 4x4 – Katowice

Prezent jazda offroad dostałem od żony - wspólnie wybraliśmy się na wyprawę, było naprawdę świetnie

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

14.06.2021

Jak wygląda zarezerwowanie terminu? Nie wiedze tej opcji gdy chce kupić voucher

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Termin realizacji ustalany jest po zakupie na podstawie aktywnego vouchera. W celu umówienia jazdy proszę skorzystać z zakładki Zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/

23.09.2020

Czy na pasażerowie zmieniają się podczas trasy, czy wszyscy od razu mogą jechać razem?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Pasażerowie od razu mogą jechać razem. 

19.06.2020

Witam. Czy jedną z osób towarzyszących może być 7 letni syn? I czy jest możliwość wybrania mniej więcej terminu i godziny? Czy są jakieś dni i godziny odgórnie ustalone? A także chciałam zapytać czy była by możliwość wybrania samochodu? Ponieważ to miałby być prezent dla męża a wiem że Nissan Patrol go bardzo interesuje. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedź

Prezentmarzeń
 Jazda odbywa się samochodem Nissan Patrol lub Land Rover Defender. Dziecko bedzie mogło być jedną z osób towarzyszących. Terminy ustalane sa indywidualnie przez https://prezentmarzen.com/rezerwacja/
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda samochodem terenowym w roli kierowcy na terenie Katowic. Osoba obdarowana może zaprosić 5 osób towarzyszących, które zajmą miejsce pasażera. Jazda OFF ROAD realizowana jest w trudnym terenie i trwa 1 lub 2 godziny.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Przyjacielowi z Katowic, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Mężczyźnie, który chciałby spróbować swoich sił za kierownicą auta terenowego
  • Tacie, bratu lub mężowi, który interesuje się motoryzacją

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD to wyzwanie, które dostarcza niesamowitych emocji i potężnej dawki adrenaliny. Jazda realizowana jest w trudnym terenie, obfitującym w naturalne przeszkody – trawersy, strome zjazdy i podjazdy, głębokie na pół auta koleiny oraz zwały błota. Trasa przejazdu zostanie dostosowana do indywidualnych umiejętności. Osoba obdarowana może dodatkowo zaprosić na miejsce 5 osób, które zajmą na czas jazdy miejsce pasażera. W zależności od wybranego wariantu przejażdżka trwa 1 lub 2 godziny.

Auta terenowe

W zależności od dostępności, jazda realizowana jest autem marki Nissan Patrol lub Land Rover Defender. Trudne warunki to ich naturalne środowisko. Organizatorzy dodatkowo zadbali o dostosowanie ich parametrów do ciężkich tras. Samochody mają większa koła niż standardowe, podwyższone zawieszenie, zmieniony dolot powietrza, mocniejsze sprzęgło i silnik, a także są wyposażone w wyciągarki. Dzięki temu radzą sobie w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, dostarczając maksimum przyjemności z jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci każdego fana motoryzacji
  • Dostarczy niezapomnianych emocji i przeżyć
  • W jeździe mogą uczestniczyć osoby towarzyszące
Czytaj więcej
Czas trwania:  1 godzina

Cena: 280 zł