Jazda Lamborghini Gallardo Cabrio vs Ferrari F430 Cabrio – Tor kartingowy Kamień Śląski

1

Waleczny byk czy czarny koń? Wybierz swojego faworyta!

Konflikt pomiędzy włoskimi markami Lamborghini oraz Ferrari rozpoczął się wiele lat temu. Ciągłe dążenie do perfekcji i ambicjonalny wyścig pomiędzy Lamborghini i Ferrari doprowadził do wprowadzenia na światowy rynek fenomenalnych modeli. Lamborghini Gallardo to bezapelacyjna wizytówka włoskiej marki. Podczas motoryzacyjnego pojedynku zasiądziesz za kierownicą najmocniejszej wersji Gallardo, wyposażonej w dziesięciocylindrowy silnik o mocy 570 KM. Zasiądziesz także za kółkiem Ferrari F430. Auto spod znaku czarnego rumaka do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 4 sekundy, a maksymalnie osiąga prędkość 315 km/h! Zarówno Lamborghini jak i Ferrari dostępne będą w wersji cabrio. Składany dach spotęguje poczucie ekstrawagancji i luksusu oraz odczuwalność zawrotnych prędkości.

Trochę teorii...

Przed jazdą zostaniesz przeszkolony z ogólnych zasad obowiązujacych na torach wyścigowych, które gwarantują bezpieczeństwo podczas przejazdów. Poznasz między innymi znaczenie poszczególnych flag czy sygnalizacji świetlnych. Instruktor zapozna Cię także z zasadami jazdy sportowej oraz ogólną specyfiką prowadzenia superauta jakim jest Ferrari czy też Lamborghini. Jazdę zrealizujesz w towarzystwie doświadczonego kierowcy, który zajmie miejsce pasażera i podczas Twojej sesji treningowej będzie służyć cenną radą.

Parametry techniczne aut

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo
Moc 490 KM 570 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 3,9 s. 3,9 s.
Pojemność (cm3) 4308 5204
Silnik V8 V10, 40 zaworowy
Napęd tylny na cztery koła
V-max 315 km/h 324 km/h
Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa

Tor kartingowy Kamień Śląski

Tor zlokalizowany jest ok 24 km od centrum Opola i zajmuje miejsce dawnego lotniska. Odcinek kartingowy Toru Silesia Ring w Opolu ma długość 1500 m. Trasa przejazdu składa się z 7 zakrętów, a najdłuższa prosta mierzy ok 300 m. Tor pokryty jest nawierzchnią betonową. Na torze organizowane są wszelkie imprezy masowe tj. pikniki, szkolenia, eventy itp. Przy torze znajdują się także inne obiekty, z których warto skorzystać, np. drift arena, plac manewrowy, tor OFF ROAD, quad i cross.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Kamień Śląski, Lotnicza 5-7, ok. 24 km od centrum Opola.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product