Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 – Tor Jastrząb

3371
539

Rywalizacja światowych marek motoryzacyjnych trwa od zarania dziejów. Włoskie marki konkurują ze sobą już od ponad  50 lat. Konflikt pomiędzy wielkimi twórcami narodził się w roku 1963. To właśnie tego roku Feruccio Lamborghini założył konukrencyjną dla Enzo Ferrari firmę, która produkowała jedne z najszybszych i najbardziej zadziwiających aut. Ferrari również nie pozostawało w tyle prezentując wiele motoryzacyjnych dzieł sztuki. W wyniku ambicjonalnej rywalizacji pomiędzy Ferrari a Lamborghini powstały auta, które stanowią już legendę w świecie motoryzacji!

Lamborghini Gallardo to niewątpliwy sukces owej marki i jej bezapelacyjna wizytówka. Pod maską kryje potężne V10 o pojemności 5,2 l. i mocy 520 KM. Sprint do pierwszej setki zajmuje mu zaledwie 3,8 s., a prędkość maksymalna wynosi 315 km/h. Konkurencyjne Ferrari F430 to włoska piękność, uwodząca swoją linią. Sercem Ferrari F430 jest agresywnie brzmiący silnik V8 o pojemności 4.3 l., rozwijający 490 KM.

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 na Torze Jastrząb pozwoli Ci osobiście rozstrzygnąć pojedynek motoryzacyjnych gigantów! Zasiądziesz za kierownicą każdego z nich i sprawdzisz ich możliwości na profesjonalnym torze wyścigowym. Gwarantujemy, że przejażdżka Ferrari i Lamborghini będzie niezwykle emocjonującym przeżyciem!

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo
Moc 490 KM 520 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 3,9 s. 3,8 s.
Pojemność (cm3) 4308 4961
Silnik V8 V10, 40 zaworowy
Napęd tylny na cztery koła
V-max 315 km/h 315 km/h
Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa

 

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb - okolice Radomia

Jazdę zrealizujesz na Torze Jastrząb okrzykniętym mianem najnowocześniejszego, motoryzacyjnego obiektu szkoleniowo - treningowego w Polsce, który jako jedyny tworzony był od podstaw na potrzeby motoryzacji. Autodrom Jastrząb to tor o nawierzchni asfaltowo - szutrowej o łącznej długości 3500 m. Na potrzeby jazdy sportowej został on skrócony do długości 2400 m.


Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product