Jazda Audi R8 vs Nissan GT-R – Tor kartingowy Poznań

1
449

Wśród fanów motoryzacji z pewnością znajdą się zwolennicy szybkich aut, bogatych w nowoczesne rozwiązania i sportowy design. To niewątpliwie cechy charakterystyczne zarówno dla Audi R8, jaki i Nissana GTR. Już teraz możesz zostać kierowcą każdego z nich! Zakup voucher na jazdę Audi R8 vs Nissan GTR na torze Poznań i zasiądź za kierownicą prawdziwych ikon w świecie motoryzacji!

Audi R8 to auto, które zadziwia swoim designem. Sportowy styl w połączeniu z klasą, komfortem i luksusem to idealne rozwiązanie, które niewątpliwie robi wrażenie. Niemiecka precyzja zauważalna jest także od strony technicznej. Audi R8 skrywa w sobie silnik o mocy 430 KM. To właśnie dzięki niemu osiąga maksymalnie aż 302 km/h, a pierwszą setkę zdobywa w zaledwie 4,6 s. Osobiście przetestujesz możliwości Audi R8, by tuż potem zasiąść za kierownicą Nissana GTR.

Nissan GTR to auto okrzyknięte mianem jednego z najszybszych samochodów produkowanych seryjnie. Tytuł ten nie jest przypadkowy. Nissan GTR może osiągnąć nawet 310 km/h! Pierwsza setka na zegarach pojawia się po upływie jedynie 3,5 s.! Wszystko to za sprawą silnika V6 Twin Turbo 3,8 l. o mocy 588 KM.

Wraz z instruktorem, który zasiądzie na miejscu pilota pokonasz liczne zakręty toru kartingowego o długości 1480 m. Asfaltowa nawierzchnia umożliwia jazdę na najwyższym poziomie, która z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń! 

    Audi R8 Nissan GTR
  Moc 430 KM 588KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4,6 s. 3,5 s.
  Pojemność (cm3) 4163 3800
  Silnik 4.2 l V8 V6 Twin Turbo 3,8 l
  Napęd na cztery koła 4WD
  V-max 302 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa sekwencyjna
   

  Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

  Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru ponad 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności