Grupowy lot balonem – Olsztyn

(9)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 1 godzinę. Na całą atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Olszyna (w promieniu ok. 50 km), dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji i zależy od aktualnej dostępności przestrzeni powietrznej.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalony zostanie inny termin lotu. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje pilot/instruktor.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pory roku i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 8 lat. Dzieci od lat 8 do 14 mogą odbywać lot jedynie w towarzystwie swoich prawnych opiekunów. Maksymalna waga 105 kg. Cena obejmuje jeden lot od osoby.

Informacje dodatkowe

W locie nie powinny uczestniczyć osoby, które w przeciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki, źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia, kobiety w ciąży. Lot odbywa się w grupie 6-20 osób.

2021-03-28

Spełniam swoje marzenie

Moim marzeniem od zawsze był lot balonem... dzięki wam te marzenie udało mi się spełnić. Zapamiętam to do końca życia, a te widoki... Nie do opisania naprawdę. Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć z innej perspektywy świat!

2020-08-31

lot balonem

Super i fantastycznie. Przygoda mojego życia

2020-07-31

Warto było poczekać

Trochę musiałem czekać na zrealizowanie mojego urodzinowego prezentu - ale cóż wiadomo przez tą pandemię - ale zdecydowanie warto było poczekać, wspaniały lot balonem, to jest to co chciałbym jeszcze powtórzyć w swoim życiu

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

14.09.2020

Czy ten voucher jest do wykorzystania przez 1 osobę?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, voucher jest dla jednej osoby.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot balonem nad Olsztynem realizowany w grupie 6-20 osób. Lot prowadzi doświadczony pilot, który umili godzinny lot w przestworzach opowieściami o technikach latania.

Komu podarować lot balonem?

 • Miłośnikowi balonów na ogrzewane powietrze
 • Pasjonatowi podniebnych przygód
 • Każdemu, kto marzył o podróży w gondoli balonu

Lot balonem

Lot balonem w okolicach Olsztyna to niesamowita godzina spędzona w przestworzach w miękko szybującej gondoli balonu. Syk gorącego powietrza napełniającego czaszę balonu, niecodzienne poczucie zawieszenia w czasie i przestrzeni oraz imponujące widoki sprawiają, że lot staje się niezapomnianą przygodą, do której chętnie powraca się we wspomnieniach. Podczas lotu pilot opowie o tajnikach latania balonem, umilając podniebną podróż pośród chmur. Lot balonem pozwala podziwiać świat z zapierającej dech w piersiach perspektywy, dostarczając przy tym wspaniałych emocji.

Prezent zawiera:

 • lot balonem (ok. 1 godzina)
 • krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem realizowane na miejscu startu
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu
 • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu
 • drobny poczęstunek w miejscu lądowania balonu
 • lampkę szampana dla każdej z osób po zakończeniu lotu
 • Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego)
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu
 • pamiątkowe zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną
 • transport pasażerów po locie na miejsce startu

Warunki lotu

Po zgłoszeniu chęci realizacji atrakcji osobie obdarowanej zostanie przedstawiony dokładny termin i miejsce realizacji lotu. Osoby z voucherami na lot grupowy dostosowują się do ustalonych już aktualnych terminów lotów. Lot balonem może odbyć się wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych, a o możliwości jego przeprowadzenia decyduje wykonawca. Warunkiem odbycia lotu jest brak mgieł i opadów oraz nieprzekraczająca 15 km/h szybkość wiatru. Jeśli pogoda uniemożliwia realizację lotu, wówczas ustalany jest inny termin. Loty odbywają się w grupach od 6 do 20 osób bez względu na porę roku. Miejsce startu uzależnione jest od aktualnej dostępności przestrzeni powietrznej, dlatego loty organizowane są w promieniu ok. 50 km od wybranej lokalizacji.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestników atrakcji odpowiadają wykwalifikowani instruktorzy oraz doświadczeni piloci. Firmy organizujące przeloty balonem dysponują wysokiej jakości sprzętem oraz posiadają certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Balony poddawane są systematycznie przeglądom technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarza okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
 • Jest źródłem zapierających dech w piersiach widoków
 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
Czytaj więcej
Olsztyn  - kliknij żeby zmienić
Bielsko-Biała 649 zł Chełm 599 zł Dolina Biebrzy 569 zł Gryfów Śląski 695 zł Jura Krakowsko-Częstochowska 649 zł Karkonosze i Pogórze Izerskie 519 zł Kazimierz Dolny 599 zł Kędzierzyn-Koźle 649 zł Leszno 599 zł Nałęczów 599 zł Olsztyn 519 zł Warmia i Mazury 569 zł Zakopane 599 zł Zamość 599 zł Zielona Góra 599 zł
Olsztyn   (zmień)

Cena:

Cena: 519 zł

P0008150