Bubble Football

(30)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Bubble Fotball czyli gra w piłkę nożną w nietypowym stroju – dmuchanych kulach Bumper Ball. Gry organizowane są w różnych miastach.

Komu podarować Bubble Football?

  • Mężczyźnie, który lubi aktywnie spędzać czas
  • Przyszłemu Panu Młodemu jako ciekawy pomysł na wieczór kawalerski
  • Przyjacielowi jako oryginalny prezent urodzinowy

Bubble Football

Gra w Bubble Football realizowana jest na hali lub boisku w wybranej lokalizacji. W grze bierze udział 10 osób, które dzielą się na dwie drużyny. Gra inspirowana jest typową grą w piłkę nożną i panują w niej takie same zasady, jednak strój jaki zakładają uczestnicy mało ma wspólnego z "typowym footbolem". Każdy uczestnik zakłada na siebie dmuchana kulę i to w niej będzie rywalizował na boisku. Gracze mogą skakać, odbijać się, robić fikołki i salta, zderzać się z innymi i wszystko inne co tylko przyjdzie im do głowy.

Bezpieczeństwo

Sama dmuchana kula wykorzystana do Bubble Football jest asekuracją przed uderzeniem i upadkiem. Gracz nie odczuje na swojej skórze uderzeń, ponieważ te zatrzymają się na kuli, która stworzy ochronę. Dodatkowo uczestnik na czas gry zostanie wyposażony w ochraniacze na kolana, które uchronią przed urazem. Kule mają różny rozmiar i są one dopasowywane do gracza wg wzrostu (minimalny wzrost to 140 cm).

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • Bubble Football jest oryginalną formą rozrywki
  • Jest ciekawym pomysłem na prezent dla miłośnika piłki nożnej
  • Jest świetną zabawą i formą odstresowania