Pakiet Archery Tag i Bubble Football

(12)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Pakiet dwóch zespołowych gier Archery Tag i Bubble Football realizowany jest w wybranym mieście. Rozgrywki trwają w zależności od opcji 90 lub 120 minut i prowadzone są przez animatora.

Komu podarować pakiet gier?

  • Pracownikom jako formę integracji w zespole
  • Przyjacielowi, który planuje organizację imprezy urodzinowej
  • Mężczyźnie, który uwielnia taktyczne zagrywki

Archery Tag

Archery Tag to gra przypominająca Paintball. Do rozgrywki wykorzystywane są łuki ze strzałami, które zakończone są miękką gąbką. Gra w Archery Tag jest idealną formą zabawy dla zorganizowanych grup, imprezy urodzinowe a także spotkania integracyjne. Atrakcja skierowana jest nie tylko dla dzieci ale także dla młodzieży a nawet dorosłych, którzy uwielbiają nietuzinkowe zabawy. Uczestnicy zostają wyposażeni w maski ochronne i ochraniacze na przedramiona.

Bubble Football

Gra inspirowana jest typową grą w piłkę nożną i panują w niej takie same zasady, jednak strój jaki zakładają uczestnicy mało ma wspólnego z "typowym footbolem". Każdy uczestnik zakłada na siebie dmuchana kulę i to w niej będzie rywalizował na boisku. Gracze mogą skakać, odbijać się, robić fikołki i salta, zderzać się z innymi i wszystko inne co tylko przyjdzie im do głowy. Sama dmuchana kula wykorzystana do Bubble Football jest asekuracją przed uderzeniem i upadkiem. Gracz nie odczuje na swoim ciele uderzeń.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Osoby obdarowane spędzą czas w ciekawy sposób
  • Uczestnicy poznają dwie oryginalne i zachwycające gry
  • Gracze sami wybiorą miejsce i czas gry

Cena od: 677 zł

Dostępne w
10 lokalizacjach!