Wycieczka konna

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Wycieczka konna to kilkugodzinna wyprawa konna po malowniczych terenach przeznaczona dla osób, które potrafią jeździć konno. Wycieczka organizowana jest w kilkuosobowych grupach.

Komu podarować wycieczkę konną?

  • Miłośnikowi jazdy konnej
  • Osobie, która potrzebuje odskoczni od codziennych obowiązków
  • Każdemu, kto kocha zwierzęta i obcowanie z naturą

Wycieczka konna

Jazda konna to sport inny niż wszystkie. Więź, która powstaje między człowiekiem i koniem jest szczególna i bezwarunkowa. Wycieczka konna to prezent, który sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi jazdy konnej. Kilkugodzinna wyprawa w piękne okolice pełne lasów, wód i łąk pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków, odstresować i nabrać zupełnie nowej energii. Jazda w terenie przeznaczona jest dla osób o średnim i wysokim poziomie zaawansowania i realizowana jest w kilkuosobowych grupach.

Przeciwwskazania

Jazdy konnej nie powinny uprawiać osoby uczulone na konia, cierpiące na ostre zapalenie stawów, niekontrolowane napady padaczkowe, znaczną skoliozę, ciężką osteoporozę, a także osoby z niewydolnością układu krążenia, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami zachowania czy po przebytej niedawno operacji chirurgicznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości realizacji atrakcji należy skonsultować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci każdego sympatyka jazdy konnej
  • Jest okazją do poznania osób o podobnej pasji
  • Podarujesz przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 2 dostępnych)
Wybierz lokalizację
  (zmień)

od 188 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
2 lokalizacjach!