Voucher na zakręcone lody tajskie

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Voucher na zakręcone lody tajskie to degustacja określonej liczby porcji lodów skomponowanych z dowolnie wybranych smaków.

Komu podarować voucher na lody tajskie?

  • Miłośnikom słodkich deserów
  • Dzieciom, jako słodki upominek z okazji Dnia Dziecka
  • Każdej osobie, która lubi lody, by mogła spróbować ich w nowej postaci

Voucher na zakręcone lody tajskie

Voucher na zakręcone lody tajskie to słodki upominek, który sprawi wiele przyjemności każdemu smakoszowi deserów. Lody tajskie powstają w oryginalny i widowiskowy sposób, co dodatkowo uatrakcyjnia wizytę w lodziarni. Specjalna receptura, według której tworzone są tajskie desery umożliwia łączenie wielu smaków. Osoba obdarowana samodzielnie skomponuje smaki, z których powstaną jej lody. Dominującym składnikiem lodów tajskich jest mleczna śmietanka łączona z dowolnie dobranymi składnikami: owocami, ciastkami, masłem orzechowym, batonami, nutellą, wafelkami i wieloma innymi.

Lody tajskie – jak powstają?

Przygotowanie lodów tajskich do bardzo ciekawy proces, któremu warto się bliżej przyjrzeć. Lody tajskie powstają ze specjalnej mieszanki, w której składzie znajdują się naturalne produkty, takie jak mleko, cukier i śmietanka. Bazowy śmietankowy smak umożliwia tworzenie wielu różnych kompozycji smakowych. Mieszanka wylewana jest na metalową płytę i łączona z dowolnie dobranymi składnikami. Niska temperatura płyty zamraża początkowo płynną konsystencję lodów. Zadaniem osoby, która przygotowuje lody jest szybkie połączenie mieszanki z wybranymi dodatkami poprzez posiekanie ich specjalnymi szpachelkami, a na końcu zrolowanie w apetyczne ruloniki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do spróbowania czegoś nowego
  • Zachwyci każde dziecko, które lubi słodycze
  • Jest słodką chwilą, która na długo pozostanie w pamięci 

 

Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 7 dostępnych)

od 50 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
7 lokalizacjach!