Voucher na zakręcone lody tajskie

Voucher na zakręcone lody tajskie to degustacja określonej liczby porcji lodów skomponowanych z dowolnie wybranych smaków.

Komu podarować voucher na lody tajskie?

  • Miłośnikom słodkich deserów
  • Dzieciom, jako słodki upominek z okazji Dnia Dziecka
  • Każdej osobie, która lubi lody, by mogła spróbować ich w nowej postaci

Voucher na zakręcone lody tajskie

Voucher na zakręcone lody tajskie to słodki upominek, który sprawi wiele przyjemności każdemu smakoszowi deserów. Lody tajskie powstają w oryginalny i widowiskowy sposób, co dodatkowo uatrakcyjnia wizytę w lodziarni. Specjalna receptura, według której tworzone są tajskie desery umożliwia łączenie wielu smaków. Osoba obdarowana samodzielnie skomponuje smaki, z których powstaną jej lody. Dominującym składnikiem lodów tajskich jest mleczna śmietanka łączona z dowolnie dobranymi składnikami: owocami, ciastkami, masłem orzechowym, batonami, nutellą, wafelkami i wieloma innymi.

Lody tajskie – jak powstają?

Przygotowanie lodów tajskich do bardzo ciekawy proces, któremu warto się bliżej przyjrzeć. Lody tajskie powstają ze specjalnej mieszanki, w której składzie znajdują się naturalne produkty, takie jak mleko, cukier i śmietanka. Bazowy śmietankowy smak umożliwia tworzenie wielu różnych kompozycji smakowych. Mieszanka wylewana jest na metalową płytę i łączona z dowolnie dobranymi składnikami. Niska temperatura płyty zamraża początkowo płynną konsystencję lodów. Zadaniem osoby, która przygotowuje lody jest szybkie połączenie mieszanki z wybranymi dodatkami poprzez posiekanie ich specjalnymi szpachelkami, a na końcu zrolowanie w apetyczne ruloniki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do spróbowania czegoś nowego
  • Zachwyci każde dziecko, które lubi słodycze
  • Jest słodką chwilą, która na długo pozostanie w pamięci 

 

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Białystok 50 zł Częstochowa 50 zł Kraków 50 zł Lubin 55 zł Warszawa 50 zł Wrocław 55 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł