Voucher na degustację piwa – Gdynia

(4)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Brak ograniczeń czasowych.

Lokalizacja

AleBrowar, ul. Starowiejska 40B

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Dowolny, schludny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek to 18 lat.

Informacje dodatkowe

Udział w degustacji mogą wziąć 1-3 osoby. Wartość vouchera można przeznaczyć na dowolne gatunki piwa z oferty lokalu. W przypadku przekroczenia jego wartości, różnicę należy dopłacić na miejscu.

Opinie (4)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-17

Prezent dostałem od żony i było super. Pyszne piwo, dobrze było nauczyć się na co zwracać uwagę przy degustacji, zapamiętam wszystkie wskazówki :)

2021-03-27

Kupiłam degustację piwa dla chłopaka, ponieważ jest fanem takich spotkań i skosztowania nowych smaków. To był dobry wybór.

2019-09-26

Można spróbować nietuzinkowych i oryginalnych smaków piw, których chyba sam nigdy bym nie kupił widząc w sklepie A tutaj właściwie po to się przychodzi - żeby spróbować czegoś nowego. Zawsze warto spróbować czegoś nowego ! :)

Dodaj Opinię

Voucher na degustację piwa – Gdynia

FAQ

05.07.2019

Voucher na degustację piwa – Gdynia dla ilu osob jest

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Udział w degustacji mogą wziąć 1-3 osoby. Wartość vouchera można przeznaczyć na dowolne gatunki piwa z oferty lokalu. W przypadku przekroczenia jego wartości, różnicę należy dopłacić na miejscu.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Degustacja dowolnych produktów z oferty lokalu AleBrowar w Gdyni. Do wyboru trzy wartości vouchera: 100, 200 lub 300 zł.

Komu podarować voucher na degustację piwa?

  • Miłośnikowi złotego trunku
  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Każdemu, kto lubi poznawać nowe smaki

Voucher na degustację piwa

Piwo to trunek o wielu smakach, których wariancje mogą zaskoczyć nawet jego największych smakoszy. Wartość vouchera można przeznaczyć na dowolne produkty z oferty lokalu. Pub dysponuje szerokim wyborem piw, zarówno polskich jak i zagranicznych marek. AleBrowar oferuje 13 kranów z piwem lanym oraz szeroki wybór piw butelkowanych. Kompetentna i zawsze chętna do pomocy obsługa pomoże w wyborze odpowiedniego smaku i odpowie na wszystkie nurtujące pytania. W lokalu obowiązuje szybka rotacja stolików. Część parteru i przestrzeń przed lokalem zaaranżowana jest w koktajlowym klimacie. Dostępne są również wysokie stoliki, przy których można przystanąć z piwem i poczekać na zwalniające się miejsca. W zależności od wybranego wariantu voucher ma wartość 100, 200 lub 300 zł.

Kiper

Kiper to osoba, która zawodowo zajmuje się degustacją, głównie napojów alkoholowych. Podczas oceny jakości piwa powinien rozróżniać podstawowe smaki oraz ich stężenie, rozpoznawać zapachy, znać gatunki i style piwa oraz opisywać ich wady. Do profesjonalnej oceny, bierze się pod uwagę parametry: zapach, smak, smakowitość, goryczka i nasycenie. Pracownicy lokalu AleBrowar to prawdziwi pasjonaci, którzy potrafią dobrać rodzaj trunku do indywidualnych preferencji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do spędzenia czasu w gronie znajomych
  • To możliwość odkrycia nowych smaków piwa
  • To oryginalny upominek, gotowy do wręczenia
pinezka
Gdynia  - kliknij żeby zmienić

Gdynia   (zmień)

Cena:

Wartość vouchera:  100 zł

Cena: 100 zł

ktoś kupił ten produkt
10 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto