Trwała depilacja – Sosnowiec

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Typ zabiegu

Mały

Lokalizacja

HaRo Laser Spa ul. Orląt Lwowskich 6

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Termin i godzina realizacji zabiegu indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem. Salon otwarty: Poniedziałek - Piątek 10:00 - 20:00, Sobota 8:00 - 16:00

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Trwała depilacja – Sosnowiec

FAQ

30.06.2020
czy kupując kilka voucherów, można ustalić od razu 4 sesje co miesiąc?
Odpowiedź z 30.06.2020
Tak, kupując kilka voucherów można ustalić daty na każdą sesje pamiętając, że rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, a terminy realizacji ustalane są indywidualnie z osobą obdarowaną. 
Zadaj pytanie

Mapa

Fotodepilacja to metoda trwałej redukcji owłosienia. Wykonywana jest przy użyciu najskuteczniejszego i najnowszego systemu LightSheer Duet™. Zabieg obejmuje małą, średnią lub dużą część ciała.

Komu podarować Trwałą depilację ciała?

  • Dziewczynie, która ma problem z wrastającymi włoskami po goleniu
  • Każdej osobie, która ma problem z niechcianym owłosieniem
  • Kobiecie, która dba o własny wygląd i zdrowie

Trwała depilacja

Zabieg wykonywany jest przy pomocy najnowszego, najszybszego i jednocześnie najskuteczniejszego systemu LightSheer Duet™. Przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia a po tradycyjnych metodach pojawiają się liczne podrażnienia. Urządzenie emituje wiązkę światła, która dociera aż do skóry właściwej i jest selektywnie pochłaniana przez melaninę. W skutek pochłonięcia dużej ilości energii gwałtownie wzrasta temperatura włosa co skutkuje uszkodzeniem cebulki i nie odrastaniem włosa. Zabieg może powodować dyskomfort oraz poczucie szczypania lub pieczenia, jednak odczucia są indywidualne.

Zabieg w zależności od wybranej opcji obejmuje:

  • Zabieg mały – do wyboru: wąsik, uszy, sutki, linia biała
  • Zabieg średni – do wyboru: broda, baki, policzki, szyja, kark, pachy, dłonie, stopy, bikini płytkie
  • Zabieg duży – do wyboru: przedramiona, ramiona, lędźwie, pośladki, łopatki, tors, brzuch, uda, łydki, bikini głębokie, męska strefa intymna

Przygotowanie do zabiegu

Włosków nie wolno wyrywać (depilatorem, pęsetą, woskiem) przez 8 tygodni przed planowaną depilacją. Na tydzień przed zabiegiem zaleca się nawilżać wybraną partię ciała. Przy używaniu kremu do depilacji, zaleca się zaprzestanie tej metody na tydzień przed wizytą. Na depilację należy przyjść z ogoloną, oczyszczoną i niczym nie posmarowaną partią ciała, która ma zostać poddana fotodepilacji. Po depilacji naturalnym objawem jest obrzęk i zaczerwienienie, które ustępują do 2-3 dni po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: stosowanie kremu z retinolem i kwasami owocowymi (<7 dni), przyjmowanie leków fotouczulających (beta-karoten, retinoidy, tetracykliny) (<2 tyg), stosowanie preparatów Roaccutan, Accutan, Isoform, Izotek, Aknenormin, Curacne, Izotrexin, AknemycinPlus (<6 miesięcy), epilepsja, rozrusznik serca, alergia na słońce, cukrzyca z powikłaniami, ciąża, ostre, ropne stany skóry, egzema, guzy i nowotwory, stosowanie ziół - nagietek, miłorząb, dziurawiec, jeżówka (<7dni), świeżo opalona skóra.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących możliwości przeprowadzenia zabiegu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Osoba obdarowana sama zdecyduje, którą część ciała chce poddać zabiegowi
  • To bezinwazyjny i bezbolesny zabieg
  • Trwała depilacja pomaga uporać się z problemem wrastających włosków
Typ zabiegu:  Mały

Cena: 139 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto