Trwała depilacja laserowa – Rybnik

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Uzależniony od danego zabiegu.

Lokalizacja

Olimpia Day Spa, ul. Hotelowa 12, Rybnik

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Strój dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Voucher kwotowy przeznaczony jest na dowolnie wybraną partię ciała (na stronie internetowej salonu można zapoznań się z aktualnym cennikiem)

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Trwała depilacja laserowa – Rybnik

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Voucher na laserową depilację w Salonie Urody Olimpia w Rybniku. Zabieg wykonywany jest przy użyciu nowoczesnej technologii LightSheer Desire.

Komu podarować depilację laserową?

  • Kobiecie, która uwielbia o siebie dbać
  • Przyjaciółce, która chciałaby pozbyć się niepotrzebnego owłosienia
  • Każdemu, kto ma problem z niechcianym owłosieniem

ZABIEG FOTODEPILACJI

Zabieg trwałej depilacji pomaga na stałe usunąć niechciane owłosienie. Warto pamiętać, że zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie, by przyniósł zadowalające efekty. Voucher na kwotę 400 zł można wykorzystać na dowolnie wybraną partię ciała. Przed rezerwacją należy sprawdzić aktualny cennik Salonu Urody Olimpia. Przed planowaną wizytą należy zarezerwować konkretny termin za pośrednictwem działu rezerwacji prezentmarzen.com oraz określić wybraną partię ciała podlegającą zabiegowi.

Fotodepilacja

Fotodepilacja jest jedną z metod depilacji laserowej. Seria zabiegów przyczynia się do trwałego usunięcia owłosienia. Podczas zabiegów energii świetlna ulega zamianie w skoncentrowane ciepło, które prowadzi do zniszczenia komórek, odpowiedzialnych za wyrastanie włosków. Po upływie około 2 tygodni od wykonania zabiegu włoski wypadają wraz z cebulkami. Zabieg przynosi zadowalające efekty podczas gdy wykonywany jest w seriach.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwskazaniem do zabiegu jest: stosowanie kremu z retinolem i kwasami owocowymi (<7 dni), przyjmowanie leków fotouczulających (beta-karoten, retinoidy, tetracykliny) (<2 tyg), stosowaniepreparatów Roaccutan, Accutan, Isoform, Izotek, Aknenormin, Curacne, Izotrexin, AknemycinPlus (<6 miesięcy), epilepsja, rozrusznik serca, alergia na słońce, cukrzyca z powikłaniami, ciąża, ostre, ropne stany skóry, egzema, guzy i nowotwory, stosowanie ziół - nagietek, miłorząb, dziurawiec, jeżówka (<7dni), świeżo opalona skóra.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących możliwości przeprowadzenia zabiegu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

Olimpia Day Spa

To miejsce, w którym oferowany jest szeroki wachlarz usług w zakresie pięknego, zdrowego stylu życia. Strefa SPA to profesjonalnie wyposażone gabinety do masażu i zabiegów kosmetycznych, w których każdy zazna błogiego relaksu i odprężenia. Doświadczeni fachowcy zadbają o wysoką jakość zabiegu, komfort i przyjazną atmosferę. W ofercie salonu znaleźć można znaleźć masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, zabiegi medycyny estetycznej, porady dietetyczne, depilacje i wiele innych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To pomoc dla wszystkich osób, które mają problem z niechcianym owłosieniem
  • To idealny prezent dla kobiety, która nie ma czasu na codzienną, domową pielęgnację
  • Depilacja laserowa pomaga uporać się z problemem wrastających w skórę włosków

Polecamy ten prezent dla:

pinezka

Cena: 400 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0005861