Survival militarny 24h (2 dni) – Piotrków Trybunalski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

24 godziny survivalu w dwóch dniach – szkolenie weekendowe.

Lokalizacja

Zbiórka przy ul. Rakowskiej 100 lub w Sulejowie ul. Kopalnia Górna 1.

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Niekiedy bardzo niekorzystne warunki pogodowe powodują zmianę terminu na inny, dogodny.

Informacje dla oglądających

W szkoleniu bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, które możesz zabrudzić. Zalecamy obuwie chroniące staw skokowy.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w szkoleniu wyłącznie przy udziale dodatkowej osoby dorosłej - opiekuna, który zdecyduje się na udział w szkoleniu.

Informacje dodatkowe

Terminy szkoleń zgodne z harmonogramem organizatora - uczestnik wybiera jeden termin z zaproponowanych. Szkolenia realizowane w grupach min. 8 osób. Zmiana zarezerwowanego terminu możliwa nie mniej niż 7 dni przed realizacją.

Opinie (11)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-04-26

Fajna lokalizacja, ciekawie i aktywnie prowadzone zajęcia. Instruktorzy z doświadczeniem. Polecam dla każdego kto chce spróbować czegoś innego niż spacer po lesie :)

2020-03-11

W militarnym, kupiłem ostatnio nóż SRK, ponieważ moja dziewczyna zna moje hobby, kupiła u Was te szkolenie dla mnie. Pomyślałam, że to zabawa, ale nie, od tych instruktorów nauczysz się czegoś.

2020-03-05

W wojsku takich rzeczy jak znajdowanie wody, czy pożywienia, bez potrzeby nie uczono, ale jak przygotowujesz się na kurs SERE, albo WOT-u, to dobra sprawa, by chociaż taktykę w lesie poznać. Polecam.

Dodaj Opinię

Survival militarny 24h (2 dni) – Piotrków Trybunalski

FAQ

27.11.2016
Witam , czy można prosić o terminy kursów na rok 2017? Pozdrawiam
Odpowiedź z 28.11.2016
Terminy kursów przewidywane na rok 2017 nie zostały jeszcze podane przez organizatorów. Pod linkiem, który wysyłam, może Pani śledzić na bieżąco terminarz: http://www.asgpredators.pl/index.php/terminarz.html 
Zadaj pytanie

Mapa

Szkolenie survivalowo-militarne z ASG Predators. Szkolenie survivalowo-militarne jest to zbiór umiejętności i możliwości żołnierza jednostek specjalnych do adaptacji w trudnych warunkach bojowych na wrogim terenie. 

Komu podarować Survival militarny?

 • mężczyźnie, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności przetrwania w ciężkich warunkach
 • każdemu miłośnikowi militariów
 • wszystkim, których fascynuje survival i chcieliby się go nauczyć

Survival militarny 24h (2 dni) – Piotrków Trybunalski

Scenariusz szkolenia zakłada, że grupa komandosów poszukuje rozbitków z katastrofy lotniczej na terytorium wrogich sił. Członkowie grupy przejdą przez wszystkie szczeble wtajemniczenia jednostek specjalnych. Osoby obdarowane podczas szkolenia nauczą się: zakładania obozu, przygotowywania posiłków, technik prowadzenia walki, rozpoznania, taktyki leśnej, formacji, znaków niewerbalnych, kamuflażu oraz wiele innych. Wszyscy uczestnicy już na samym początku zostaną wyposażeni w odpowiedni sprzęt, mundury, repliki karabinków ASG oraz niezbędne środki bezpieczeństwa tj. gogle, maski ochronne. Po zapoznaniu się z instruktorami wszyscy ruszą do lasu w celu zbadania terenu, wybrania kilku odpowiednich tras na mapie oraz wytyczenia miejsc założenia obozu. Następnie „komandosów” czeka wiele przygód związanych z poniższymi, wymienionymi punktami.

Podczas szkolenia można nauczyć się:

 • jak założyć obóz i jak taki obóz zabezpieczyć,
 • w jaki sposób rozpalić ogień,
 • jak odnaleźć wodę i jak ją przygotować do spożycia,
 • jak poruszać się w terenie,
 • jak przygotować wojskową żywność,
 • jak nawigować i orientować się w terenie,
 • jak czytać mapy topograficzne,
 • jak radzić sobie ze zmęczeniem i jak dozować wodę, 
 • gdzie szukać pożywienia w lesie, 
 • jak walczyć z chłodem, 
 • jak tworzyć formacje, 
 • co to kamuflaż i rozpoznanie, 
 • co to symulacje pola walki z wykorzystaniem karabinków ASG,
 • znaków niewerbalnych.

Jak się przygotować?

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, odzież oraz obuwie (dwie pary w tym min. jedne za kostkę) odpowiednie do pory roku i warunków atmosferycznych, pasek do spodni, plecak / zasobnik, sznurek 5 m o gr. = ok. 2-4 mm, nóż, wodę (zapas na czas trwania szkolenia), prowiant (śniadanie, obiad, kolacja), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40 (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 2, opcjonalnie - własny sprzęt survivalowy (kompas, krzesiwo etc.).

Kadra instruktorska

Większość instruktorów prowadzących działania survivalowe ukończyła kurs S.E.R.E. dla pododdziałów rozpoznania. W kadrze są również byli i obecni żołnierze oraz operatorzy jednostek specjalnych wojska i policji, certyfikowani instruktorzy strzelectwa bojowego, członkowie Stowarzyszenia Polska Szkoła Survivalu oraz osoby cywilne po przeszkoleniu wojskowym. Doświadczenie instruktorów wywodzi się głównie z wojska i jednostek pochodnych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to spełnienie marzeń każdego miłośnika survivalu
 • to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przetrwania i nabycie nowych doświadczeń
 • szkolenie to nie tylko niesamowita przygoda, ale nauka, którą można wykorzystać w innych okolicznościach
pinezka

Piotrków Trybunalski   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 420 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto