Zielona taktyka 8 h (1 dzień)

Niemal każdy z nas słyszał o komandosach, niektórzy chcieli nawet nimi być. Nawet teraz, po upływie lat młodzieńczych możesz spełnić swoje marzenia. Survival militarny to szkolenie militarne, które umożliwia wcielenie się w rolę prawdziwego komandosa. Survival militarny to pojedynek dwóch konkurujących ze sobą grup. Uczestnicy każdej z nich będą mieli jeden cel – wykonać misję i zwyciężyć!

Scenariusz survivalu militarnego to praktyczne szkolenie wojskowe w terenie. Survival obejmuje:

1. Zapoznanie uczestników z replikami broni (karabinki ASG), rozdanie sprzętu i umundurowania.

2. Ćwiczenia z mowy niewerbalnej – uczestnicy poznają język komandosów. Techniki komunikacji niewerbalnej to element, który umożliwi porozumiewanie się bez głosu w późniejszej części.

3. Zasady poruszania się formacji wojskowych – uczestnicy poznają podstawowe formacje patrolowe, pozwalające sprawnie poruszać się oraz komunikować (za pomocą znaków). Uczestnicy zostaną uświadomieni jak istotny jest uporządkowany system poruszania się i wydawania poleceń - zarówno dla całych batalionów wojsk jak i małych, choćby 4 – osobowych grup zapoznawczych.

4. Ćwiczenia w zakresie nawigacji - uczestnicy otrzymują mapy topograficzne terenu, na którym odbywa się spotkanie. Następnie poznają wszelkie znaki topograficzne znajdujące się na mapie. Kolejnym punktem jest sprawdzenie w praktyce czy każdy z uczestników jest w stanie poprowadzić zespół do celu – orienteering.

5. Scenariusze bojowe – uczestnicy mają przed sobą różne zadania:

 • Muszą wykonać zasadzkę na drugą drużynę, przeciwnicy natomiast muszą jej uniknąć.
 • Kolejna propozycja to podłożenie fałszywej bomby – drużyna przeciwna musi natomiast wykonać wszelkie możliwe działania, by do tego nie dopuścić.
 • Zadanie następne - wykraść flagę z „bazy” przeciwnika i przenieść ją do siebie uważając jednocześnie na swoją własną, aby ta nie wpadła w ręce przeciwnika – druga drużyna również musi wykonać to samo zadanie.
 • Eskortowanie Vipa, czy też scenariusz, który zakłada schowanie w terenie wojskowych „gadgetów”, których pozycje nakreśla się na mapie topograficznej. Następnie uczestnicy zakładają prowizoryczne bazy, z których w wyznaczonym czasie wyruszają w celu poszukiwania ich i przetransportowania na swoją stronę.

Przygotowujemy również specjalną grę terenową, tzw. bieg komandosa. Trasa biegu oraz punkty kontrolne zaznaczone będą na mapie topograficznej. Uczestnicy biegu będą musieli przejść wskazaną trasę, a na punktach kontrolnych wykonać dodatkowe zadania:

 • strzelanie do celu,
 • konkurencje sprawnościowe,
 • konkurencje manualne.

Kadra instruktorska

Nasi instruktorzy to osoby cywilne po przeszkoleniu wojskowym. Większość naszych instruktorów prowadzących działania survivalowe ukończyła kurs S.E.R.E. dla pododdziałów rozpoznania. W naszej kadrze są również byli i obecni żołnierze oraz operatorzy jednostek specjalnych wojska i policji, certyfikowani instruktorzy strzelectwa bojowego, członkowie Stowarzyszenia Polska Szkoła Survivalu.Doświadczenie naszych instruktorów wywodzi się głównie z wojska i jednostek pochodnych.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Aktywnie

Kup w zestawie 28 lokalizacji

PrezentMarzeń - Aktywnie129 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  zbiórka przy ul. Rakowskiej 100 lub w Sulejowie ul. Kopalnia Górna 1.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Temperatura poniżej -5 °C uniemożliwia realizację prezentu. Wówczas ustalany jest kolejny termin, dogodny dla klienta.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Wygodne ubranie, które możesz zabrudzić. Zalecamy obuwie chroniące staw skokowy.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w szkoleniu wyłącznie przy udziale dodatkowej osoby dorosłej - opiekuna, który zdecyduje się na udział w szkoleniu.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent realizowany w grupie min. 6 - osobowej. Rezerwacja min. 14 dni przed planowaną datą realizacji. Zmiana zarezerwowanego terminu możliwa nie mniej niż 7 dni przed realizacją.

#Eryk

Świetni ludzie, świetna przygoda :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności