Spływ kajakiem – Warszawa

1201
200

Grupowy spływ kajakowy dla 8 osób rzeką Wieprz. Do wyboru dwie trasy spływu: Drążgów – Osmolice (1-3 godziny) lub Jeziorzany – Osmolice (3-5 godzin). Punkt końcowy spływu ma miejsce w Osmolicach w przystani Dworu Osmolice, zlokalizowanym 115 km od Warszawy, 65 km od Lublina i zalewdwie 6 km od MotoParku Ułęż.

Komu podarować spływ kajakiem?

 • Miłośnikom sportów wodnych
 • Osobom, które lubią spędzać czas na łonie natury
 • Przyjaciołom z okolic Lublina i Warszawy, którzy chcieliby oderwać się od zgiełku miasta

Spływ kajakowy w okolicach Puław

Spływ kajakowy to okazja do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Spływ odbywa się w okolicach Warszawy. W zależności od długości trasy spływu uczestnicy będą startować z dwóch miejscowości: Jeziorzany lub Drążgowa. Atrakcja realizowana jest w 8-osobowych grupach. Uczestnicy na czas spływu zostaną zaopatrzeni w kamizelki asekuracyjne. Trasa spływu prowadzi przez rzekę Wieprz. Długość i czas trwania spływu uzależnione są od miejsca startu. Trasa z Drążgowa zajmuje od 1 do 3 godzin, zaś trasa ze startem z Jeziorzan od 3 do 5 godzin. Uczestnicy mają do dyspozycji 4 kajaki, które zostaną dowiezione na wybrane miejsce startu. Obie trasy kończą się w miejscowości Osmolice, gdzie mieści się znany Dwór Osmolice.

Rzeka Wieprz

Wieprz jest trzecią, co do wielkości rzeką Lubelszczyzny. Mierząca 303 km rzeka ustępuje jedynie Wiśle i Bugowi, doskonale nadając się do spływów kajakowych. Bieg rzeki jest kręty, obfituje w zakola i meandry. Bezpośrednio przy rzece znajdują się liczne starorzecza, częściowo zarośnięte i wypełnione wodą. Dolinę Wieprza cechują wybitne walory krajobrazowe i przyrodnicze. Godne uwagi są łąki nadrzeczne, stanowiące siedlisko wielu chronionych gatunków ptaków. Ciekawy krajobraz związany z krętym biegiem rzeki oraz walory przyrodnicze stwarzają znakomite warunki do turystyki i wypoczynku.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

 • Jest okazją do aktywnego wypoczynku
 • To możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny lub znajomych
 • Jest przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci

 

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Trasa

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Start z miejscowości Jeziorzany lub Drążgów, dokładne miejsce do ustalenia z organizatorem. Koniec trasy: Dwór Osmolice, ul. Białki Dolne 127, Osmolice, ok. 115 km od Warszawy

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany od kwietnia do października. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych spływ może się nie odbyć. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, niekrępujący ruchów. Obuwie na płaskiej podeszwie. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę asekuracyjną.

 • Wymagania

  Posiadanie ważnego vouchera. Wymagany jest od uczestników dobry stan zdrowia i umiejętności pływania wpław oraz kajakiem. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

 • Informacje dodatkowe

  Voucher zawiera wypożyczenie czterech kajaków wraz z dowozem dla 8 osób.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności