Spływ kajakiem – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Trasa

Drążgów - Osmolice

Lokalizacja

Start z miejscowości Jeziorzany lub Drążgów, dokładne miejsce do ustalenia z organizatorem. Koniec trasy: Dwór Osmolice, ul. Białki Dolne 127, Osmolice, ok. 115 km od Warszawy

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy, realizowany od kwietnia do października. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych spływ może się nie odbyć. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, niekrępujący ruchów. Obuwie na płaskiej podeszwie. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę asekuracyjną.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Wymagany jest od uczestników dobry stan zdrowia i umiejętności pływania wpław oraz kajakiem. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Voucher zawiera wypożyczenie czterech kajaków wraz z dowozem dla 8 osób.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2020-07-31

Woda, piękne okoliczności przyrody i super towarzystwo. Czego chcieć więcej. Moja przyjaciółka udowodniła mi, że prezent nie musi być nudny :) Polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
2020-07-03

Świetna rozrywka na weekendowy wypad do hotelu. Bardzo byliśmy zmęczeni ale warto było. Opaleni i radośni wróciliśmy do domku.

2020-06-25

Spływ kajakiem coś pięknego. Sceneria nie do opisania. Pogoda nam sprzyjała od samego początku. Na pewno skorzystam nie raz nie dwa z takiej formy prezentu. Polecam również skosztować dań w Dworku Osmolice. Palce lizać!

Dodaj Opinię

Spływ kajakiem – Warszawa

FAQ

24.09.2020
Czy istnieje możliwość popłynięcia większą grupą niż 8 osób?
Odpowiedź z 24.09.2020
Witam. Voucher zawiera wypożyczenie czterech kajaków wraz z dowozem dla 8 osób. 
09.09.2020
Czy osoba niepełnoletnia musi mieć zgodę opiekuna?
Odpowiedź z 19.11.2020
Tak, realizacja atrakcji przez osobę niepełnoletnią wymaga zgody lub obecności opiekuna prawnego/rodzica.
Zadaj pytanie

Mapa

Grupowy spływ kajakowy dla 8 osób rzeką Wieprz. Do wyboru dwie trasy spływu: Drążgów – Osmolice (1-3 godziny) lub Jeziorzany – Osmolice (3-5 godzin). Punkt końcowy spływu ma miejsce w Osmolicach w przystani Dworu Osmolice, zlokalizowanym 115 km od Warszawy, 65 km od Lublina i zaledwie 6 km od MotoParku Ułęż.

Komu podarować spływ kajakiem?

  • Miłośnikom sportów wodnych
  • Osobom, które lubią spędzać czas na łonie natury
  • Przyjaciołom z okolic Lublina i Warszawy, którzy chcieliby oderwać się od zgiełku miasta

Spływ kajakowy w okolicach Puław

Spływ kajakowy to okazja do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Spływ odbywa się w okolicach Warszawy. W zależności od długości trasy spływu uczestnicy będą startować z dwóch miejscowości: Jeziorzany lub Drążgowa. Atrakcja realizowana jest w 8-osobowych grupach. Uczestnicy na czas spływu zostaną zaopatrzeni w kamizelki asekuracyjne. Trasa spływu prowadzi przez rzekę Wieprz. Długość i czas trwania spływu uzależnione są od miejsca startu. Trasa z Drążgowa zajmuje od 1 do 3 godzin, zaś trasa ze startem z Jeziorzan od 3 do 5 godzin. Uczestnicy mają do dyspozycji 4 kajaki, które zostaną dowiezione na wybrane miejsce startu. Obie trasy kończą się w miejscowości Osmolice, gdzie mieści się znany Dwór Osmolice.

Rzeka Wieprz

Wieprz jest trzecią, co do wielkości rzeką Lubelszczyzny. Mierząca 303 km rzeka ustępuje jedynie Wiśle i Bugowi, doskonale nadając się do spływów kajakowych. Bieg rzeki jest kręty, obfituje w zakola i meandry. Bezpośrednio przy rzece znajdują się liczne starorzecza, częściowo zarośnięte i wypełnione wodą. Dolinę Wieprza cechują wybitne walory krajobrazowe i przyrodnicze. Godne uwagi są łąki nadrzeczne, stanowiące siedlisko wielu chronionych gatunków ptaków. Ciekawy krajobraz związany z krętym biegiem rzeki oraz walory przyrodnicze stwarzają znakomite warunki do turystyki i wypoczynku.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • Jest okazją do aktywnego wypoczynku
  • To możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny lub znajomych
  • Jest przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci

 

pinezka
Trasa:  Drążgów - Osmolice

Cena: 200 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto