Spływ kajakiem – Kamienna

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Trasa

Trasa zielona

Lokalizacja

Most na Rzece Kamiennej, ul. Samsonowicza, Ostrowiec Świętokrzyski. Współrzędne do nawigacji: 50°55'33.1"N 21°25'18.7"E.

Więcej informacji

Pogoda

Wypożyczalnia zastrzega sobie prawo do odwołania terminu w przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych (co zdarza się rzadko).

Informacje dla oglądających

W realizacji biorą udział wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Dostosowany do pogody.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Po wypożyczeniu kajaków osoba obdarowana płynie we własnym tempie z punktu startowego do wyznaczonej mety, gdzie odbierany jest sprzęt i kierowcy. Dostawka dla dziecka 10 zł, worek wodoszczelny 5 zł.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Spływ kajakiem – Kamienna

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Spływ kajakiem po rzece Kamiennej rozpoczyna się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Do wyboru trasa łatwiejsza – zielona i trudniejsza – czerwona. Atrakcja w zależności od wybranego wariantu przeznaczona jest dla jednej lub dwóch osób.

Komu podarować spływ kajakiem rzeką Kamienną?

  • Przyjaciółce lubiącej aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu

  • Miłośnikowi przyrody i naturalnych krajobrazów

  • Bliskiej osobie, która lubi wyzwania i chce spróbować czegoś nowego

Spływ kajakiem rzeką Kamienną

Spływ rzeką Kamienną to okazja, by podziwiać malownicze krajobrazy z dala od cywilizacji i przenieść się w zupełnie inny świat. Bliskość natury i różnorodność sprawia, że Kamienna potrafi oczarować zarówno początkujących, jak i doświadczonych kajakarzy. Podczas spływu kajakowego uczestnicy otrzymują specjalistyczny sprzęt w postaci kajaków, wioseł i kamizelek ratunkowych, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas rejsu. Dodatkowo, przed wypłynięciem na wodę, organizatorzy zapewniają niezbędne szkolenie dotyczące obsługi kajaków, podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz wskazówek na temat trasy i charakterystyki rzeki. W ramach vouchera zapewniony jest transport sprzętu i kierowców z mety trasy (kierowcy wracają po swoje samochody na start trasy i po resztę ekipy). Można też wypożyczyć worki wodoszczelne. 

Dostępne warianty atrakcji:

  • Trasa zielona, spokojna Kamienna, start w Ostrowcu Świętokrzyskim, a meta w Ćmielowie (przy wyborze tej trasy jest możliwość kontynuowania na trasie trudniejszej), 1 osoba, ok. 2 godziny

  • Trasa zielona, spokojna Kamienna, start w Ostrowcu Świętokrzyskim, a meta w Ćmielowie (przy wyborze tej trasy jest możliwość kontynuowania na trasie trudniejszej), 2 osoby, ok.2  godziny

  • Trasa czerwona, cała Kamienna, start w Ostrowcu Świętokrzyskim, a meta w miejscowości Borownia, 1 osoba, ok. 4 godziny

  • Trasa czerwona, cała Kamienna, start w Ostrowcu Świętokrzyskim, a meta w miejscowości Borownia, 2 osoby, ok. 4 godziny

Kamienna Kajaki

Kamienna Kajaki to zespół ludzi z pasją do sportów wodnych, którzy od kilku lat regularnie eksplorują najpiękniejsze rzeki w Polsce. Wypożyczalnia znajduje się w województwie świętokrzyskim, które uważa się za najlepszy region do uprawiania kajakarstwa nizinnego. Instruktorzy zawsze zachęcają swoich klientów do pozostawienia rzeki w takim samym lub lepszym stanie, w którym zostali przywitani. Dzięki swojej wiedzy dobierają trasę do umiejętności i potrzeb uczestników. Do dyspozycji kajaki jednoosobowe i dwuosobowe. Do kajaków dwuosobowych można zamówić dostawkę dla kilkuletniego dziecka i popłynąć w kajaku 2+1. W cenie wynajmu są kajaki, wiosła, kamizelka asekuracyjna dla każdej osoby oraz transport do miejsca startu, gdzie pozostawiono kajaki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spływ kajakiem po Kamiennej daje okazję do spędzenia czasu w pięknej, naturalnej scenerii

  • Stanowi aktywną formę wypoczynku, która pozwala na rozładowanie stresów i nabranie nowej energii

  • Może dostarczyć niezapomnianych wrażeń i emocji związanych z pokonywaniem nurtu rzeki i przebywaniem wśród przyrody

pinezka
Liczba osób:  1 osoba
Trasa:  Trasa zielona

Cena: 60 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto