Przygoda w Parku Trampolin – Kalisz

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Jump Planet, Aleja Wojska Polskiego 9, Kalisz

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Ferie zimowe i wakacje: pon. – czw. 10:00-20: 00, pt. – sob. 10:00–21:00, niedz. 10:00–20:00. Poza feriami i wakacjami park czynny: pon.- czw. 14:00-20:00, pt. 14:00-21:00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, swobodny.

Wymagania

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Każdy gość zobowiązany jest do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Dzieci i młodzież do 18 r.ż. muszą posiadać formularz podpisany przez opiekuna.

Informacje dodatkowe

Voucher upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie obiektu. Dziecko do lat 5 może wejść na teren obiektu w ramach biletu opiekuna.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-21

świetna zabawa i dużo radości, na trampolinach byłyśmy z przyjaciółką i obie dobrze się bawiłyśmy :)

2021-04-18

Dzieci już długo nas namawiały na taki park trampolin i w końcu się zdecydowaliśmy. Wszyscy w sumie dobrze się bawiliśmy. Wróciliśmy wyskakani i zmęczeni :)

2021-03-29

dostałem voucher do parku trampolin od dziewczyny na mikołajki. Ale miałem zabawę, zawsze myślałem ze jest to tylko atrakcja dla dzieci, ale cofam swoje słowa! Niedługo planujemy wyjście do parku trampolin z większą ekipą żeby była jeszcze większa frajda ;)

Dodaj Opinię

Przygoda w Parku Trampolin – Kalisz

FAQ

11.09.2020
Czy trzeba mieć tam jakieś specjalne skarpetki antypoślizgowe?
Odpowiedź z 23.11.2020
W cenie vouchera zawarte są skarpetki antypoślizgowe.
Zadaj pytanie

Mapa

Przygoda w Parku Trampolin w Kaliszu to fantastyczna zabawa, która daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji dostępnych na terenie obiektu. Wizyta w parku trwa w zależności od wybranego wariantu 1 lub 2 godziny.

Komu podarować Przygodę w Parku Trampolin?

  • Bliskiej osobie, którą trudno zaskoczyć
  • Dziecku, które kocha ruch i dobrą zabawę
  • Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas

Przygoda w Parku Trampolin

Wizyta w Parku Trampolin to nietuzinkowa forma rozrywki, która pozwala zadbać o kondycję i dobre samopoczucie. Nowocześnie wyposażony park stwarza wiele różnych możliwości zabawy, które sprawią radość osobom w każdym wieku. Park spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, a doświadczeni instruktorzy chętnie służą pomocą w zakresie prawidłowego korzystania z jego atrakcji. W cenie vouchera zawarte są również skarpetki antypoślizgowe.

Jump Planet Kalisz

Jump Planet w Kaliszu przygotował atrakcje dla gości w każdym wieku. Do dyspozycji oddanych zostało m.in. 70 różnych trampolin, 2 trampoliny sportowe, boisko do zbijaka, stanowiska do koszykówki oraz basen z gąbkami. Strefa relaksu dostępna na terenie parku to miejsce, w którym można nabrać sił po emocjonującej zabawie. Nowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowana kadra to gwarancja niezapomnianej i bezpiecznej zabawy, a bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie w Jump Planet Kalisz odpowiednią dla siebie formę rozrywki.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To prezent, który sprawi radość osobie w każdym wieku
  • To nietuzinkowa forma zabawy, która na długo zapisze się w pamięci
  • To prezent gotowy do wręczenia

Cena: 40 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto