Profesjonalny kurs nurkowania – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia teoretyczne trwają do 15 godzin oraz 3 moduły zajęć praktycznych ustalane są indywidualnie.

Lokalizacja

Jeden z wrocławskich basenów, wody otwarte — do ustalenia, dojazd do 100 km od Wrocławia. W przypadku dalszych zbiorników na życzenie klienta należy doliczyć koszt dojazdu - 1,5 zł/km.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację, atrakcja realizowana w basenie lub w wodach otwartych (jeśli pogoda i sezon na to pozwala).

Informacje dla oglądających

Voucher przeznaczony wyłącznie dla osoby obdarowanej.

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy/pianka.

Wymagania

Konieczna wcześniejsza rezerwacja min. 14 dni wcześniej. Wymagana podstawowa umiejętność pływania. W dniu zajęć uczestnik musi być zdrowy, by móc podpisać oświadczenie o dobrym stanie zdrowia.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy okazać voucher. W kursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 15 lat. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą przedstawić zgodę rodziców lub opiekunów na udział w kursie. Absolwenci otrzymują rabaty na zakup sprzętu.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Profesjonalny kurs nurkowania – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualny kurs nurkowania Open Water Sport Diver lub Junior Open Water Sport dla osób poniżej 18 roku życia. Kurs składa się z trzech części: teoretycznej, basenowej/wód basenopodobnych oraz wód otwartych. Część teoretyczna trwa ok. 15 h łącznie a czas trwania praktycznej ustalany jest indywidualnie.

Komu podarować profesjonalny kurs nurkowania?

 • Bratu, który potrafi pływać i chętnie nauczy się nurkowania

 • Przyjaciółce lubiącej wyzwania i atrakcje w wodzie

 • Bliskiej osobie, która chciałaby nauczyć się nurkowania pod okiem specjalisty

Profesjonalny kurs nurkowania we Wrocławiu

Indywidualny kurs nurkowania Open Water Sport to międzynarodowy kurs otwierający wiele możliwości i eksplorację wszelkiego rodzaju akwenów: od jezior po oceany. Uczestnik kursu, po ukończeniu zajęć, może otrzymać międzynarodową licencję nurkową OWSD PSAI, uprawniającą do nurkowania do głębokości 20 metrów w wodach otwartych na całym świecie. To najwyższe możliwe uprawnienia nurkowe dostępne na poziomie podstawowym. Kurs jest więc nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem, a nie mają żadnego wcześniejszego doświadczenia z tym sportem.

Program

Profesjonalny międzynarodowy kurs nurkowy PSAI składa się z trzech części: teoretycznej, basenowej/wód basenopodobnych oraz wód otwartych. Odbywa się pod okiem doświadczonych, profesjonalnych instruktorów nurkowania, którzy chętnie dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem i wskazówkami niezbędnymi w bezpiecznym i komfortowym nurkowaniu. Po zakończeniu kursu uczestnik ma podstawowe umiejętności nurkowe, dzięki którym może poczuć się pewnie w wodach otwartych na całym świecie. Może także kontynuować edukację nurkową na kolejnych poziomach. Zajęcia teoretyczne obejmują do 15 godzin lekcyjnych. W tym czasie kursanci poznają m.in. zagadnienia z historii nurkowania oraz struktur organizacji, sprzętu nurkowego, środowiska i fizyki nurkowania, medycyny nurkowej, teorii dekompresji czy techniki nurkowania. Część teoretyczna zawiera także przygotowanie do egzaminu teoretycznego oraz sam egzamin. Część praktyczna obejmuje zajęcia basenowe (w warunkach basenowych lub basenopodobnych) i w wodach otwartych oraz egzamin praktyczny.

Atrakcja składa się z następujących elementów: 

 • zajęcia teoretyczne, 

 • warsztaty praktyczne podczas zajęć teoretycznych, 

 • zajęcia basenowe lub basenopodobne, 

 • wejściówki na basen, 

 • wypożyczenie sprzętu na zajęcia basenowe, 

 • egzamin teoretyczny, 

 • zajęcia praktyczne w wodach otwartych, 

 • wypożyczenie sprzętu na zajęcia w wodach otwartych,

 • powietrze w butli na wszystkie zajęcia praktyczne i egzamin praktyczny.

W kursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 15 lat. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą przedstawić zgodę rodziców lub opiekunów na udział w kursie (Junior Open Water Sport).

Dodatkowe wymagania

 • Wszyscy kursanci, przed rozpoczęciem kursu, muszą przedstawić organizatorowi aktualne badania lekarskie lub oświadczenie o dobrym stanie zdrowia, formularz medyczny wypełniany przed zajęciami,

 • Podstawowe umiejętności pływackie.

Just a dive

Just a Dive to doświadczony wykonawca, który działa w systemie The Professional Scuba Association International (PSAI). Posiadając certyfikację od najstarszej profesjonalnej agencji nurkowej na świecie, Just a Dive może zapewnić wysoką jakość i standardy w swojej działalności. Priorytetem dla Just a Dive jest bezpieczeństwo. Celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również kształtowanie odpowiedzialnego podejścia do nurkowania. Dlatego uczniowie są uczący się nie tylko technik nurkowania, ale także bezpiecznych praktyk, aby móc cieszyć się nurkowaniem i bezpiecznie wracać na ląd. Just a Dive to nie tylko szkoła nurkowania, ale również organizator niezapomnianych przygód. Chcą dostarczać uczestnikom nie tylko wiedzy, ale także niezapomnianych doświadczeń i rozwijać ich pasję. Zapewniają nie tylko szkolenia, ale także zaopatrują w niezbędny sprzęt i organizują podróże nurkowe.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Bliska Ci osoba będzie mogła zdobyć nowe umiejętności

 • Firma Just a dive świadczy usługi na najwyższym poziomie

 • Kurs prowadzony jest przed doświadczonego instruktora

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 2 400 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto