Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Poznaj wspinaczkę – Poznań

Wspinaczka – wyjątkowy sport ekstremalny

Wspinaczka jest sportem, który rozwija nie tylko kondycję i sprawność fizyczną, ale wzmacnia również psychikę, ponieważ uczy samozaparcia, odwagi, oraz skrupulatności, dodatkowo zmusza do ciągłego rozwoju. To niebanalny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, które może okazać się początkiem nowej, niezwykłej pasji. Profesjonalne centrum bulderowe zostało przygotowane w ten sposób, by korzystać z Niego mogły zarówno osoby niedoświadczone, jak i specjaliści w tej dziedzinie. Do wyboru są trasy białe – dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze wspinaczką, trasy żółte – dla średnio zaawansowanych, oraz trasy czarne – dla profesjonalistów.

 

Lekcja z instruktorem – najlepszy start

Jeśli wcześniej nie miałeś styczności ze wspinaczką, nic nie stoi na przeszkodzie byś zaczął już teraz! Przez całą lekcję nad Twoim bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem nauki będzie czuwał doświadczony instruktor, który na początku krótko wprowadzi Cię w temat tego sportu poprzez szkolenie teoretyczne, a następnie udzieli cennych wskazówek kiedy rozpoczniesz swoje zmagania na torze wspinaczkowym.

 

Przygoda na najwyższym poziomie

Swoją przygodę odbędziesz w największej bulderowni w Polsce, gdzie możesz wspinać się samodzielnie, bez liny i dodatkowego sprzętu! Centrum oferuje panele wspinaczkowe o łącznej powierzchni ponad 1000 m², setki dróg wspinaczkowych, przygotowanych i przetestowanych przez specjalistów, m.in. Marcina Wszołka, układającego buldery w Pucharze Świata, wszystkie niezbędne przyrządy treningowe (chwytotablice, drążki do zwiększania mocy). Każdy posiada nieograniczony dostęp do magnezji. Jeśli jesteś początkujący i nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, możesz skorzystać również z wypożyczalni butów wspinaczkowych. Na miejscu do dyspozycji są również szatnie z prysznicami.

 

Płatnosci mobilne

Cena:

85 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Blok Haus Św. Michała 100

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój sportowy.

 • Wymagania

  Brak przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportów ekstremalnych. Zabroniona jest realizacja prezentu pod wpływem alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

#Olga

Niezła zabawa dla syna. Chciałam dać mu coś innego i natrafiłam na wspinaczkę. Polecam tak aktywną formę prezentu.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności