Wspinaczka ściankowa – Kielce

(4)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia z instruktorem trwają 1 godzinę.

Lokalizacja

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio, ul. Czarnowska 17, Kielce

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące moga obserwować realizację z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe na cienkiej podeszwie.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wypożyczenie sprzętu do wspinaczki oraz opiekę instruktora.

Opinie (4)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-18

Kupiłam voucher chłopakowi na urodziny, bardzo ucieszył się z samego pomysłu, zajęcia też były udane. polecam

2021-04-15

Wspinaczkę podarowałam siostrze bo nie boi się wyzwań i lubi spędzać czas w ciekawy sposób bardzo jej się prezent spodobał

2020-02-13

Prezent okazała sie całkiem trafiony. Po wielu latach wracam do wspianani sie i chociaż forma już nie ta, to udało mi sie zrobić kilka podejśc. Polecam - doskanała opcja prezentowa, sklep widzę, że ma jeszcze sporo fajnych propozycji.

Dodaj Opinię

Wspinaczka ściankowa – Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Zajęcia wspinaczki z instruktorem w Kielcach dla 1 osoby. Zajęcia odbędą się w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio i potrwają godzinę. Sprzęt niezbędny do wspinaczki zapewniony jest na miejscu.

Komu podarować wspinaczkę?

  • Osobie, która nie boi się wysokości
  • Każdemu, kto lubi stawiać czoła nowym wyzwaniom
  • Przyjacielowi, który lubi wędrować po górach

Poznaj wspinaczkę

Kto choć raz spróbował wspinaczki wie, że to wymagający sport, który pozwala pokonywać własne słabości, rozwija kondycję i sprawność fizyczną, a przy tym dostarcza satysfakcji. Wspinaczka uczy odwagi, skrupulatności i samozaparcia. Zajęcia wspinaczki w Kielcach to świetna okazja do sprawdzenia własnych możliwości na ściance. Na początku doświadczony instruktor zapozna uczestnika z podstawową terminologią, technikami asekuracji i sposobami wiązania węzłów, by następnie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i przejść do części praktycznej, czyli wspinania się po ściance. Instruktor zadba o bezpieczny przebieg atrakcji, a także będzie udzielał wskazówek, dzięki którym lekcja będzie jeszcze bardziej efektywna. Godzinna lekcja wspinaczki obędzie się w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio w Kielcach. Na miejscu zostanie zapewniony niezbędny do wspinaczki sprzęt.

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio tworzą osoby pełne pasji do wspinaczki, które zarażają miłością do sportu. Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio oferuje około 700 m2 powierzchni wspinaczkowej podzielonej na trzy części: boulderową, linową oraz strefę przygotowaną specjalnie dla dzieci. Część boulderowa pozwala wspinać się w każdej możliwej formacji. Połogi, zacięcia, przewieszenia, mantle rodem z prawdziwych skał, to tylko niektóre atrakcje, w które wyposażone są ścianki. Część do wspinania z liną oferuje drogi sięgające 15 m długości. Możliwe jest tu wspinanie z dolną i górną asekuracją. W Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i mocno zaawansowani wspinacze.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika w czasie zajęć cały czas czuwa instruktor. Lekcja rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad asekuracji. Każdy uczestnik zostanie wyposażony w odpowiednio dobraną uprząż oraz poprawnie zapięte klamry. Liny mocowane są przy pomocy specjalnych węzłów. Sprzęt wspinaczkowy wyposażony jest także w automatyczne systemy wspinaczkowe – przyrządy samozaciskowe. Uczestnik atrakcji zostanie kompleksowo zabezpieczony przed wejściem na ściankę przez instruktora.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania do uprawiania wspinaczki, a są nimi: głęboka krótkowzroczność, poważne wady serca, nieleczone nadciśnienie, epilepsja, zaburzenia równowagi oraz bardzo silny, prowadzący do ataków histerii lęk wysokości. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i związanej z nim możliwości realizacji prezentu, należy skontaktować się ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczasz oryginalny prezent w formie przeżycia
  • Wspinaczka może stać się nową pasją
  • To sport, dzięki któremu można przełamać swoje słabości
pinezka
Kielce  - kliknij żeby zmienić

Kielce   (zmień)

Cena:

Cena: 125 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0003608