Poznaj Windsurfing – lekcja indywidualna – Łódź

3611

Wiatr w żagle!

Zalew Sulejowski to charakterystyczny punkt na sportowej mapie Łodzi. Skupia on wszystkich miłośników sportów wodnych. Dzięki dużej powierzchni stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. To właśnie tutaj, nad Zalewem Sulejowskim w miejscowości Karolinów będzie czekać na Ciebie licencjonowany instruktor wraz ze sprzętem, niezbędnym do realizacji vouchera prezentowego „Poznaj windsurfing”. Możesz przeżyć fantastyczną, wodną przygodę. Wystarczy tylko wziąć udział w kursie windsurfingu w Łodzi. Windsurfing polega na płynięciu po powierzchni wody za pomocą deski surfingowej, do której przymocowany jest pędnik żaglowy.

Profesjonalny kurs

Podczas lekcji windsurfingu nauczysz się panować nad deską, wykorzystywać siłę wiatru oraz fal. Odbędziesz godzinną lekcję windsurfingu, a podczas nauki będzie towarzyszyć Ci nieustannie instruktor. Odpowie on także na wszystkie nurtujące Cię pytania i postara się, aby windsurfing stał się obiektem Twoich zainteresowań.

Dodatkowe atrakcje

W ośrodku nad Zalewem Sulejowskim masz możliwość poznać inne sporty wodne. Obie atrakcje są płatne oddzielnie.

 • Kitesurfing (także kiteboarding) — odmiana surfingu, technicznie podobny do windsurfingu, jednak różni się znacząco w sposobie prowadzeniu deski – prowadzi się ją tak jak podczas jazdy na fali, na krawędzi (podobnie do snowboardu), w windsurfingu natomiast deska prowadzona jest płasko.
 • Wakeboarding za motorówką - to klasyczny sport wodny w którym jesteś ciągnięty na linie na desce za motorówką. Przy odrobinie wprawy możesz wykonywać ewolucje na fali powstającej za pędzącą motorówką.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Lekcje wakeboardingu realizujemy od czerwca do sierpnia. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące jako widzów.

 • Obowiązujący strój

  Osoba Obdarowana na czas lekcji zostaje wyposażona w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. Poza tym zalecamy wziąć niezbędne rzeczy na plażę jak strój kąpielowy, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne itp

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana zabiera ze sobą voucher prezentowy. Konieczna wcześniejsza rezerwacja ustalana z wykonawcą.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product