Strzelanie na strzelnicy – Olsztyn

(7)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 60 minut na strzelnicy.

Lokalizacja

ul. Żołnierska 15 (Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie), Olsztyn, ul. Wojska Polskiego 30A

Pogoda

Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Zakaz realizacji pod pływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Atrakcja dostępna dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

2020-08-31

Strzelanie na strzelnicy – Olsztyn

Super prezetn urodzinowy, dostałam od brata. BYło głośno i było super! Emocje na maksa, prawdziwa moc!

2020-08-07

Strzelanie

Voucher dał mi kolega, który wyjechał za granicę i musiał zrezygnować z tej zacnej atrakcji. Ogólnie spoko, na pewno jeszcze zawitam.

2020-08-04

są emocje

niby tylko strzelanie a drżałam jak głupia.nie na codzień ma się do czynienia z bronią ostrą a instruktorzxy nie pozwalają na żarty, traktują to serio. to ciekawe doświadczenie, polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

06.05.2020

Czy jeśli chcę postrzelać dłużej muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet. https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/

04.05.2018

Dzień Dobry Piszą Państwo że strzelanie może odbyć się w Olsztynie. Czy mógłbym poznać nazwę lub lokalizację strzelnicy w tym mieście. Pozdrawiam Robert

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacje odbywają się : ul. Żołnierska 15 (Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie).

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualna nauka strzelania oraz prawidłowego posługiwania się bronią na krytej strzelnicy w Olsztynie. Uczestnik odda 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm.

Komu podarować kurs strzelania z broni palnej?

  • Miłośnikowi broni
  • Pasjonatowi militariów
  • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

Atrakcja

Nauka strzelania z broni obejmuje podstawy teoretyczne i praktyczne z zakresu posługiwania się bronią palną. W części teoretycznej, uczestnik zostanie zapoznany z zasadami działania broni palnej, dowie się jak ją zabezpieczyć i odbezpieczyć. Część praktyczna obejmuje przeładowywanie, prawidłową postawę strzelecką oraz techniki chwytu broni. Główną atrakcją zajęć jest test celności i strzelanie do tarczy, zakończone podsumowaniem uzyskanych wyników. Uczestnik odda w sumie 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm.

O strzelnicy

Kryta strzelnica w Olsztynie, na której realizowane jest strzelanie to obiekt, który dzięki odpowiedniemu oświetleniu i ogrzewaniu umożliwia realizację atrakcji przez cały rok.  Strzelnica przystosowana jest do wykonywania strzeleń statycznych, dynamicznych i sytuacyjnych.

Dostępna broń

Uczestnik odda 50 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm. Dostępna broń: rewolwer Rossi, pistolet Drulow, pistolet Margolin, Karabin Suhl, karabin TOZ. Należy wybrać trzy jednostki broni spośród wymienionych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo osób przebywających na strzelnicy wymaga zachowania szczególnej ostrożności, zarówno podczas posługiwania się bronią, jak i w czasie jej przenoszenia, czy też poruszania się po strzelnicy. 

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i do przestrzegania którego jest bezwzględnie zobowiązany. 

Zabrania się przebywania na strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo osób przebywających na strzelnicy odpowiada prowadzący strzelanie - jego obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikowi, uczestnik zaś zobowiązany jest do współdziałania i niezwłocznego wykonywania poleceń i komend prowadzącego. 

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej może przyczynić się do uszkodzenia, a nawet utarty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne, bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Nieprzestrzeganie regulaminu strzelnicy, niestosowanie się do poleceń i komend prowadzącego strzelanie, bądź przebywanie na strzelnicy w stanie nietrzeźwym skutkuje natychmiastowym usunięciem uczestnika z terenu obiektu, co podyktowane jest to troską o bezpieczeństwo zarówno uczestnika, jak i innych osób przebywających na strzelnicy.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Podarujesz niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
  • Stworzysz okazję do zdobycia nowych umiejętności
  • Spełnisz marzenie o strzelaniu z prawdziwej broni

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla: