Poznaj strzelanie – Łódź

3701

Podstawowy kurs strzelania z broni palnej na terenie krytej strzelnicy w Łodzi. Pod nadzorem instruktora uczestnik odda 25 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm.

KOMU PODAROWAĆ KURS STRZELANIA Z BRONI PALNEJ?

 • Miłośnikowi broni
 • Pasjonatowi militariów
 • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

POZNAJ STRZELANIE W ŁODZI

Nauka strzelania z broni palnej w Łodzi to około półgodzinne szkolenie obejmujące zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne zasady posługiwania się bronią. Uczestnik zapoznany zostanie z regulaminem strzelnicy, a następnie przystąpi do szkolenia, podczas którego odda 25 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm.

O STRZELNICY

Strzelnica Łódzka to nowoczesne centrum szkoleniowe z osią strzelecką o długości 50 metrów i pięcioma stanowiskami strzeleckimi. Szkolenia prowadzone są na różnych dystansach – 15, 25 oraz 50 metrów. Oś strzelecka jest całkowicie ogrzewana, dlatego też temperatura na całej jej długości nie spada poniżej 15 stopni Celsjusza bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Wszystkie jednostki dostępne w arsenale przeznaczone są do celów szkoleniowych, co potwierdzone jest stosownym wpisem, zgodnym z obowiązującym prawem.

DOSTĘPNA BROŃ

Uczestnik odda 25 strzałów z broni kalibru 5,6 mm tj. pistolet Margolin, pistolet GSG FireFly, karabinek Mossberg Plinkster z lunetą. Liczba strzałów oddanych z konkretnej broni uzależniona jest od indywidualnych preferencji danej osoby i uzgadniana jest z instruktorem.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

 • stanowi niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
 • jest okazją do zdobycia nowych umiejętności
 • jest spełnieniem marzeń o strzelaniu z prawdziwej broni
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Aktywnie

Kup w zestawie 33 lokalizacje

PrezentMarzeń - Aktywnie129 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Brzezińska 1/3, Łódź

 • Czas trwania

  Szkolenie trwa ok. 30 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizacje prezentu. Prezent realizowany na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Osoby biorące udział w realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Pakiet obejmuje 25 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm oraz 2 tarcze. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

#roberts

Bardzo fajnie pomyślane. Dostałem to na urodziny i chociaż jakoś specjalnie nigdy mnie nie kręciły takie klimaty to tutaj sam prezent mi zdecydowanie odpowiadał. fajna zabawa a i samo strzelanie mnie mocno wkręciło

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product