Gra w laserowy paintball – Łódź

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

2 gry po 20 minut + 10 minut szkolenia

Lokalizacja

Alfa Fun, ul. Łomżyńska 11, Łódź

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące. Mogą przebywać na terenie recepcji bądź poczekalni.

Obowiązujący strój

Dowolny. Zalecany wygodny, sportowy strój o ciemnej kolorystyce.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prezent dostępny od 6 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.

Informacje dodatkowe

Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator. Realizacja odbywa się w grupach minimum 4 osobowych.

Ważność vouchera

365

2020-04-09
4/5

Gra w paitball

Razem z moimi znajomymi wybierzemy się na taki paitball, musimy tylko zaczekać aż wirus się unormuje. Ogólnie tania opcja dla dużej grupy.

2020-01-13
5/5

laser

Duża sala, więc można się wybawić. Poszliśmy całą paczką, zabawa przednia! Voucher dostałem na urodziny. Świetna sprawa. Polecam

2019-11-07
4/5

Paitball Łódż

Fajny prezent, zabrałam ze sobą przyjaciół i bawiliśmy sie rewelacyjnie. Było goraco:) Polecam

2019-05-31
5/5

laserowy paintball Łódź

fajna realizacja, spora sala do paintballa. Bylismy w większej grupie więc było wesoło. Zestawienie zabitych:) wyswietlane na ekranie po zakończeniu zabawy. Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

29.09.2017

Witam ! Mam pytanie! Co oznacza ze vaucher jest realizowany przy min 4 osobach? Jeśli przyjdziemy w trzy osoby to nie bedzie mozna zaczac zabawy? I drugie pytanie ile osób obejmuje ta cena 90 zl?Pozdrawiam Bede wdzieczna za szybka odpowiedz

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W grze uczestniczą minimum cztery osoby. W przypadku mniejszych grup obsługa może umówić realizację z inną drużyną. Cena obejmuje dwie 20-minutowe rozgrywki dla 2 osób. 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Gra w laserowy paintball w Łodzi. Uczestnicy otrzymują niezbędny do gry sprzęt. Gra składa się z dwóch 20 minutowych rozgrywek.

Komu podarować grę w laserowy paintball?

  • Znajomym, z którymi wybierzesz się na rozgrywkę
  • Każdej osobie, która lubi spędzać czas w niebanalny sposób
  • Osobie, która uwielbia taktyczne rozgrywki

Gra w laserowy paintball

Gra w laserowy paintball w przeciwieństwie do tradycyjnego paintballa jest całkowicie bezbolesna, dzięki zastąpieniu kulek z farbą wiązką podczerwieni. Strzały są rejestrowane za pomocą czujników umieszczonych w kamizelce lub kasku. Gra w paintball to okazja, by przenieść się do świata znanego z gier komputerowych i filmów akcji. Pościg za przeciwną drużyną i emocjonująca rozgrywka według obranego scenariusza dostarczy wielu pozytywnych wrażeń oraz solidnej dawki adrenaliny. Podczas gry w paintball laserowy kształtuje się umiejętność strategicznego myślenia oraz pracy w grupie.

Paintball w Łodzi

Uczestnicy przed rozpoczęciem gry zostaną zapoznani z jej zasadami oraz sprzętem. Następnie wyposażeni w kamizelki, które na bieżąco będą prowadzić statystyki trafień oraz karabiny strzelające wiązką światła, rozpoczną emocjonującą grę. Do dyspozycji zostanie oddany teren o powierzchni ponad 400 m², bogaty w atrakcje urozmaicające grę. Arena posiada system tajemniczych labiryntów, przejść i kryjówek, gdzie można schować się przed przeciwnikiem. Niepowtarzalny klimat kreuje specjalne oświetlenie - ledy, lampy UV, stroboskopy i koguty. W połączeniu z mrocznymi przeszkodami, takimi jak łańcuchy, beczki, kraty, rury, czy zawory, arena staje się miejscem, gdzie w pełni można oddać się zdrowej rywalizacji, fantastycznej zabawie i poczuć nagły przypływ adrenaliny! Gra składa się z dwóch 20 minutowych rozgrywek.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciół
  • To świetny sposób na aktywne spędzenie czasu
  • To oryginalny prezent w formie przeżycia
Czytaj więcej