Gra w laserowy paintball – Katowice

(5)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

Czas trwania

2 gry po 20 minut + 10 minut szkolenia

Lokalizacja

Laserhouse, ul. Kamienna 9, Katowice

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące. Mogą przebywać na terenie recepcji bądź poczekalni.

Obowiązujący strój

Dowolny. Zalecany wygodny, sportowy strój o ciemnej kolorystyce.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Voucher przeznaczony jest tylko dla klientów indywidualnych, nie obowiązuje podczas imprez zorganizowanych oraz nie łączy się z promocjami.

Informacje dodatkowe

Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator. Realizacja odbywa się w grupach minimum 4 osobowych.

Opinie (5)

2021-04-07

Niesamowita zabawa. Prezent otrzymałem od kolegi z okazji urodzin. Poszliśmy z grupą znajomych na grę. Było super! Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy, laserowy paintball to świta alternatywna dla fanów gier zespołowych

2021-03-29

Wybraliśmy się z żoną bez okazji, tak żeby spróbować gry w paintball i oceniamy bardzo pozytywnie, fajna zabawa

2021-03-27

Zakupiłem vouchery z myślą o organizacji wieczoru kawalerskiego dla szwagra. Przy 12 osobach jest to idealne wyście. Gwarancja świetnej zabawy dla miłośników gier i zabaw taktycznych. Prezent udany w 100%. Po grze mogliśmy sprawdzić kto z nas był najlepszy dzięki liczonym punktom z kamizelki. Polecam

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Gra w laserowy paintball – Katowice

FAQ

08.04.2021

Czy po zakupieniu vouchera 2 osobowego, można przyjechać z grupą osób, które dokupią wejściówki osobno?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak oczywiście jest taka możliwość. Przy rezerwacji terminu proszę poinformować o tym instruktora, aby nie szukał dla Państwa dodatkowej grupy.

16.09.2020

Ile jest kondygnacji w tym laserhousie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dwie kondygnacje. Pierwsza arena na parterze oraz druga na piętrze.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Gra w laserowy paintball w Katowicach z Laserhouse Katowice. Uczestnicy otrzymują niezbędny do gry sprzęt. Gra w laserowy paintball to dwie 30-minutowe gry dla danej ilości osób (20 minut gry + 10 minut szkolenia, przygotowania).

Komu podarować grę w laserowy paintball?

 • Przyjaciołom, którzy lubią aktywnie spędzać czas
 • Każdemu, kto chce odkryć ciekawy sposób na spędzanie czasu
 • Wszystkim miłośnikom gier i zabaw taktycznych

Gra w laserowy paintball w Laserhouse Katowice

Gra w laserowy paintball z Laserhouse Katowice w przeciwieństwie do tradycyjnego paintballa jest całkowicie bezbolesna, dzięki zastąpieniu kulek z farbą wiązką podczerwieni. Strzały są rejestrowane za pomocą czujników umieszczonych w kamizelce lub kasku. Gra w paintball to okazja, by przenieść się do świata znanego z gier komputerowych i filmów akcji. Pościg za przeciwną drużyną i emocjonująca rozgrywka według obranego scenariusza dostarczy wielu pozytywnych wrażeń oraz solidnej dawki adrenaliny. Podczas gry w paintball laserowy kształtuje się umiejętność strategicznego myślenia oraz pracy w grupie.

Uczestnicy przed rozpoczęciem gry zostaną zapoznani z jej zasadami oraz sprzętem. Następnie wyposażeni w kamizelki, które na bieżąco będą prowadzić statystyki trafień oraz karabiny strzelające wiązką światła, rozpoczną emocjonującą grę.

Laserhouse Katowice

Laserhouse Katowice to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w laserowego paintballa (Laser Tag).  Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera.  Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów, piramidy opon, łańcuchy, ogromne stalowe beczki, metalowe konstrukcje wprowadzają graczy w industrialny klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy, koguty, fluorescencyjne graffiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i oczywiście masa dymu sprawiają, że odczuwa się dreszcz emocji. Laserhouse Katowice jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra w Laser Tag nie wyrządza nikomu krzywdy.

Paintball w Katowicach to idealny prezent, ponieważ

  • To wspólne spędzenie czasu ze znajomymi w ciekawy sposób
  • To możliwość wypróbowania swoich umiejętności taktycznych
  • To okazja do poznania nowych, ciekawych miejsc w mieście

Czytaj więcej
Ilość osób:  2 osoby

-15% 112 zł Cena: 95,20 zł

Opcja BEZ ENDU
9,52 zł

Wykonawca:

Laser House
Laser House

Opinie w Google:

4.6 wynik z 81 ocen
 • Mateusz Bajodek
  Mateusz Bajodek

  Miejsce fajne, ale arena mogłaby być bardziej realistyczna i rozbudowana. Broń zbyt lekka i tryby gry trochę słabe, mała zespołowość.

 • Oskar Pustelnik
  Oskar Pustelnik

  Syn i dzieciaki zachwycone ( urodziny), obsługa miła i pomocna. Najfajniejsze było rozstrzelanie 12 dzieciaków bez konsekwencji 🤣😉

 • Marcin Imielski
  Marcin Imielski

  Super urodziny dla Dzieci. Ubawiły się na maksa. W domu padły jak po manewrach wojskowych. Obsługa wszystko dobrze zorganizowała i zadbała o Dzieci. Polecam!

 • Olga Sumorowska
  Olga Sumorowska

  Mega miejsce, warte swojej ceny. Dla dzieci i dorosłych. W mniejszą i większą grupę osób. Podejście indywidualne do klienta, profesjonalne. Fajna odskocznia od standardowych atrakcji

 • Krzysztof Matyjaszek
  Krzysztof Matyjaszek

  Profesjonalny personel mający bardzo fajne podejście do dzieci i młodzież. Rozrywka super zarówno dla dzieci jak i młodzieży dla dorosłych też super sprawa.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny