Poznaj Nurkowanie – Lublin

3611
150

Kurs nurkowania w Lublinie realizowany na terenie basenu Uniwersytetu Przyrodniczego, bądź w cieplejszych miesiącach również w wodach Jeziora Białego w Okunince. Kurs trwa 75 minut. Składa się z półgodzinnego etapu teoretycznego oraz części praktycznej, podczas której uczestnik nurkuje w asyście instruktora.

Komu można podarować naukę nurkowania?

 • Miłośnikowi nowych wyzwań
 • Każdemu, kto lubi atrakcje i sporty wodne
 • Osobie, która chciałaby zrobić kurs płetwonurkowy, ale nie jest pewna tej decyzji

Atrakcja

Nauka nurkowania w Lublinie to kurs, dzięki któremu możliwe jest zdobycie podstawowej wiedzy, umożliwiającej  eksplorowanie podwodnego świata. Kurs nurkowania podzielony jest na dwa etapy. Część teoretyczna to półgodzinne szkolenie w zakresie podstawowych definicji, nazewnictwa, sprzętu i jego poszczególnych elementów oraz sposobów podwodnej komunikacji. Część praktyczna to ćwiczenia pod wodą, które trwają 45 minut. Nauka nurkowania realizowana jest w niewielkich grupach. Uczestnicy na czas ćwiczeń otrzymują niezbędny sprzęt. Kursanci nurkują w asyście licencjonowanego instruktora.

Miejsce realizacji

Kurs nurkowania przez cały rok realizowany jest na terenie basenu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Kompleks składa się m.in. z basenu sportowego z sześcioma torami o głębokości 1,2-1,8 m oraz basenu rekreacyjnego o głębokości 1,2 m. W okresie od maja do października w czasie sprzyjających warunków atmosferycznych istnieje możliwość realizacji nauki w wodach Jeziora Białego w Okunince. Średnia głębokość jeziora to ok 14 m.

Bezpieczeństwo

Nauka realizowana jest na basenie, gdzie nadzór sprawują ratownicy. Zajęcia pod wodą poprzedzone są szkoleniem teoretycznym, podczas którego kursanci poznają sprzęt, jego obsługę oraz zasady komunikacji podwodnej. Organizatorem nauki jest jedyne certyfikowane  Centrum Treningowe ITDA Group (International Technical Diving Agency) w Polsce. Instruktorzy lubelskiego Centrum Nurkowego Extreme Divers to profesjonaliści, którzy prowadzą szkolenia początkujące, zaawansowane, techniczne, medyczne, jak i instruktorskie.

Przeciwwskazania

 • Brak umiejętności pływania
 • Problemy zdrowotne z układem krążenia i oddechowym

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji (kurs realizowany w grupie)
 2. Szkolenie teoretyczne i dobór sprzętu (30 minut)
 3. Lekcja praktyczna - nurkowanie (45 minut)
 4. Podsumowanie realizacji
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych
 6. Możliwość kontynuowania nauki – wykupienie i realizowanie kursu OWD (Open Water Diver)

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Dajesz możliwość spełnienia marzeń i poznania świata podwodnego
 • Podarujesz niezapomniane doświadczenie
 • Spełnisz marzenie miłośnika sportów wodnych

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Basen UP na ul. Głębokiej 31, opcjonalnie w cieplejszych miesiącach Jezioro Białe w Okunince

 • Czas trwania

  Kurs nurkowania trwa 75 minut. Kurs podzielony jest na część teoretyczną (30 minut) oraz praktyczną (45 minut).

 • Pogoda

  W przypadku realizacji na terenie basenu warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Nauka w wodach zbiorników wodnych wyłącznie w miesiącach ciepłych.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Strój kąpielowy, klapki i czepek.

 • Wymagania

  Podstawowa umiejętność pływania. Wiek uczestnika min. 10 lat. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje: opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe, wypożyczenie sprzętu na czas zajęć. Nauka realizowana w małych grupach.

#Maciej Degórski

Świetna sprawa, nigdy nie miałem do czynienia na poważnie z nurkowaniem, kiedyś na wakacjach w Chorwacji, coś tam próbowałem z rurką i płetwami z Tesco. Przyjaciel zafundował mi ten prezent i aż musiałem się tu zalogować, żeby dać komentarz. Po prostu rewelacja, dla początkującego i aspirującego „płetwonurka” !

#Krzysztof A.

Świetna sprawa, nigdy nie miałem do czynienia na poważnie z nurkowaniem, kiedyś na wakacjach w Chorwacji, coś tam próbowałem z rurką i płetwami z Tesco. Przyjaciel zafundował mi ten prezent i aż musiałem tu dać komentarz. Po prostu rewelacja, dla początkującego i aspirującego „płetwonurka” !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product