Pływanie skuterem wodnym – Sopot

1201

Pływanie skuterem w Sopocie to atrakcja, która daje nam 15 minut wodnej zabawy. W tym czasie będziemy mogli wypróbować na wodzie skuter marki Bombardier – Sea Doo.

Komu podarować pływanie skuterem wodnym?

 • Miłośnikowi sportów wodnych
 • Osobie, która lubi aktywnie spędzać czas
 • Komuś, kto chciałby spróbować czegoś nowego

Pływanie skuterem wodnym

Skutery wodne to propozycja dla osób, które chciałyby poczuć dużą prędkość w niecodziennych okolicznościach. Możliwość rozwinięcia maszyną kilkudziesięciu kilometrów na godzinę w bliskim kontakcie z wodą to gwarantowana dawka emocji. Pływanie na skuterach polubią zarówno fani sportów wodnych, jak i wszyscy chętni do spróbowania czegoś nowego.

W zabawie mogą wziąć udział ludzie, którzy dotąd nie mieli do czynienia ze skuterami wodnymi. Nie są potrzebne żadne uprawnienia. Przed rozpoczęciem przejażdżki instruktor poinformuje o zasadach bezpieczeństwa i udzieli wskazówek, jak prowadzić maszynę. Po krótkim szkoleniu uczestnik zasiądzie za sterami skutera. Od tego momentu przez 15 minut będzie mógł oddawać się wodnemu szaleństwu. Atrakcja dostępna jest także dla dwóch osób (jedna jako pasażer).

Skuter wodny

W atrakcji wykorzystywane są skutery marki Bombardier – Sea Doo. Maszyny są 3-osobowe, co zapewnia stabilność i komfort podczas pływania. Moc skuterów pozwala rozwijać duże prędkości i gwarantuje wiele wrażeń.

Bezpieczeństwo

Przed jazdą skuterem wodnym obdarowana osoba przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi skutera. Nad przebiegiem atrakcji cały czas czuwa instruktor. Uczestnik otrzymuje też kamizelkę ratunkową. Wszystkie skutery używane w atrakcji przechodzą regularne kontrole techniczne i mają zamontowane zdalne odcięcia zapłonu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczysz oryginalny prezent
 • Stwarzasz okazję do aktywnego spędzenia czasu
 • To idealny pomysł na dodatkową atrakcję podczas planowanej wycieczki 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Sopot, wejście na plażę nr 25, po prawej stronie mola.

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu zajmuje około 20 min z czego 15 min trwa jazda skuterem.

 • Pogoda

  Prezent realizowany w miesiącach od czerwca do końca sierpnia. Obfite opady mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  W realizacji prezentu może uczestniczyć osoba towarzysząca, która może zasiąść jako pasażer i wraz z obdarowanym pływać skuterem wodnym.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, zalecany strój kąpielowy oraz buty sportowe do chodzenia w wodzie.

 • Wymagania

  Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji prezentu.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne. Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku rezerwujemy, inny dogodny termin.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Paulina

Witam. Chcę kupić prezent "Pływanie skuterem wodnym", jednak jest to tylko 15 min. Czy istnieje możliwość dokupienia drugich 15 minut, czy trzeba kupić 2 vouchery?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, należy zakupić dwa vouchery :) Pozdrawiam Dorota Pietrzak

#Klaudia

Dzień dobry, Zastanawiam się nad kupnem prezentu "pływanie skuterem wodnym". Po zakupie voucheru na stronie internetowej w jaki sposób dokonuje się rezerwacji termin w , którym będę chciała wykorzystać voucher? Gdzie i do kogo należy się zgłosić?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, minimum tydzień przed preferowaną datą należy zgłosić się do naszego Działu Rezerwacji (tel. 600 763 700; mail: rezerwacja@prezentmarzen.com, formularz: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/). Pozdrawiam, Nina Seroka

#Tomasz

Witam. Zastanawiam się na d zakupem na prezent "pływanie skuterem wodnym" Czy do jazdy skuterem nie są potrzebne uprawnienia, prawo jazdy ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Do realizacji prezentu "Pływanie skuterem wodnym" nie potrzebne są dodatkowe uprawnienia. Serdecznie pozdrawiam,Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product