Pływanie skuterem wodnym – Sopot

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 20 min z czego 15 min trwa jazda skuterem.

Lokalizacja

Aleja Wojska Polskiego 1, Sopot

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany w miesiącach od czerwca do końca sierpnia. Obfite opady mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny termin.

Informacje dla oglądających

W realizacji prezentu może uczestniczyć osoba towarzysząca, która zasiądzie na skuterze jako pasażer. O możliwości pływania drugiej osoby ze względów bezpieczeństwa decyduje obsługa na miejscu.

Obowiązujący strój

Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, zalecany strój kąpielowy oraz buty sportowe do chodzenia w wodzie.

Wymagania

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji prezentu.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne. Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku rezerwujemy, inny dogodny termin.

Opinie (8)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-15

Uwielbiam spędzać czas blisko wody, super zabawa, którą podarował mi szwagier na urodziny

2020-06-29

Kocham wodę. To był prezent idealnie dla mnie.

2020-05-28

skuter to fajna zabawa ale bez fajerwerków... fajnie było przez chwilę poczuć się jak Haselhof :) cena do jakości ok dobrze że mieli banana zdecydowanie lepiej bawiłem się na nim!

Dodaj Opinię

Pływanie skuterem wodnym – Sopot

FAQ

10.09.2020

czy jest to w pełni bezpieczna atrakcja?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przed jazdą skuterem wodnym obdarowana osoba przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi skutera. Nad przebiegiem atrakcji cały czas czuwa instruktor. Uczestnik otrzymuje też kamizelkę ratunkową. 

30.08.2020

Dzień dobry, jeżeli chciałabym skorzystać z takiej atrakcji muszę mieć patent lub inne dokumenty?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Do realizacji nie jest potrzebny patent. Wymagane jest 18 lat - od osób poniżej 18 roku życia zgoda lub obecność opiekuna prawnego.

16.06.2020

Instruktor pilnuje bezpieczeństwa z brzegu czy jest obecny na skuterze ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Instruktor pilnuje bezpieczeństwa z łodzi i znajduje się przez cały czas trwania jazdy blisko skutera.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Pływanie skuterem w Sopocie to atrakcja, która daje nam 15 minut wodnej zabawy. W tym czasie będziemy mogli wypróbować na wodzie skuter marki Bombardier – Sea Doo.

Komu podarować pływanie skuterem wodnym?

  • Miłośnikowi sportów wodnych
  • Osobie, która lubi aktywnie spędzać czas
  • Komuś, kto chciałby spróbować czegoś nowego

Pływanie skuterem wodnym

Skutery wodne to propozycja dla osób, które chciałyby poczuć dużą prędkość w niecodziennych okolicznościach. Możliwość rozwinięcia maszyną kilkudziesięciu kilometrów na godzinę w bliskim kontakcie z wodą to gwarantowana dawka emocji. Pływanie na skuterach polubią zarówno fani sportów wodnych, jak i wszyscy chętni do spróbowania czegoś nowego.

W zabawie mogą wziąć udział ludzie, którzy dotąd nie mieli do czynienia ze skuterami wodnymi. Nie są potrzebne żadne uprawnienia. Przed rozpoczęciem przejażdżki instruktor poinformuje o zasadach bezpieczeństwa i udzieli wskazówek, jak prowadzić maszynę. Po krótkim szkoleniu uczestnik zasiądzie za sterami skutera. Od tego momentu przez 15 minut będzie mógł oddawać się wodnemu szaleństwu. Atrakcja dostępna jest także dla dwóch osób (jedna jako pasażer).

Skuter wodny

W atrakcji wykorzystywane są skutery marki Bombardier – Sea Doo. Maszyny są 3-osobowe, co zapewnia stabilność i komfort podczas pływania. Moc skuterów pozwala rozwijać duże prędkości i gwarantuje wiele wrażeń.

Bezpieczeństwo

Przed jazdą skuterem wodnym obdarowana osoba przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi skutera. Nad przebiegiem atrakcji cały czas czuwa instruktor. Uczestnik otrzymuje też kamizelkę ratunkową. Wszystkie skutery używane w atrakcji przechodzą regularne kontrole techniczne i mają zamontowane zdalne odcięcia zapłonu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczysz oryginalny prezent
  • Stwarzasz okazję do aktywnego spędzenia czasu
  • To idealny pomysł na dodatkową atrakcję podczas planowanej wycieczki 

Polecamy ten prezent na: