Nawilżenie ciała

3841

Właściwe nawilżanie – podstawa pięknej i zdrowej skóry

Właściwy stopień nawilżenia skóry bezpośrednio wpływa na jej kondycję i wygląd. O odpowiednim nawilżeniu ciała w istotny sposób decyduje płaszcz lipidowy czyli mieszanina tłuszczów i lipidów. Ta warstwa ochronna zabezpiecza przed parowaniem wody z głębi ciała. Jednak barierą przed utratą wody jest nie tylko płaszcz lipidowy. Podobnie działają także emolienty – środki natłuszczające na bazie lanoliny, wazeliny bądź parafiny. Emolienty są składnikiem kremów, balsamów, mydeł, maści czy też olejków do kąpieli. Nałożone na powierzchnię skóry działają jako filtr, który niweluje parowanie. Problemy suchej skóry postępują wraz z wiekiem. Należy zatem stale pielęgnować skórę, dbać o jej odpowiedni stopień nawilżenia, by wyglądała zdrowo i pięknie.

Zadbaj o kondycję swojej skóry – skorzystaj z zabiegu pielęgnacyjnego

Niedostatek wody w organizmie oraz brak odpowiedniego natłuszczenia skóry stopniowo prowadzą do zachwiania równowagi gospodarki wodno – lipidowej. Skóra wówczas traci elastyczność, staje się szorstka i nieprzyjemna, a odwodnienie skóry przyśpiesza proces powstawania zmarszczek. Te nieuniknione procesy można jednak skutecznie opóźnić poprzez stosowanie odpowiednich preparatów nawilżających oraz korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych. Zadbaj o kondycję swojej skóry i skorzystaj z zabiegów pielęgnacyjnych oferowanych w serwisie Prezent Marzeń. Proponowane rytuały pielęgnacyjne posiadają charakter silnie nawilżający. Jest to swoista regeneracja skóry suchej i zmęczonej, która zapewni Ci zdrowy i piękny wygląd.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

170.000022000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

170.000022000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Kraków

Kup w zestawie 6 lokalizacji

PrezentMarzeń - Kraków249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej lokalizacji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Salon zapewnia akcesoria typu: szlafrok, ręcznik, klapki, opaska na włosy, myjka, pata pod prysznic itp.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub/i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Występują przeciwwskazania do zabiegu, proszę się z nimi zapoznać są szczegółowo opisane w opisie prezentu na naszej stronie internetowej.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product