Nauka jazdy konnej dla dwojga – Wrocław

 Dzięki obcowaniu z tymi wspaniałymi zwierzętami nie tylko nauczycie się jeździć, prawidłowo trzymać w siodle, ale przede wszystkim poruszać „w końskim świecie”. Konie pełnią bardzo wychowawczą rolę, ucząc odpowiedzialności, systematyczności i dyscypliny, wspaniale koją nerwy, rozwijają wrażliwość. Dodatkowo jazda konna doskonale rozluźnia i rozciąga nasze mięśnie, co oczywiście pozytywnie wpływa na sylwetkę. Podczas jazdy konnej pracują nie tylko mięśnie ud, łydek, ale również i górne partie mięśni. Jeździectwo to ciągła praca nad techniką i nad wzajemnymi relacjami ze swoim partnerem, jakim jest to piękne zwierzę. Sprawdźcie, czy potraficie porozumieć się z koniem i okiełznać jego temperament. 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Wrocław

Kup w zestawie 6 lokalizacji

PrezentMarzeń - Wrocław249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Piękna 33 Gałów k. Wrocławia 55-330 Miękinia

 • Czas trwania

  Prezent nauka jazdy konnej dla dwojga trwa 30 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży, istnieje możliwość zapoznania się z koniem, siodłania, czyszczenia.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda i potwierdzenie że nie ma przeciwwskazań do jazdy konnej.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zobowiązani są do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane toczki oraz niezbędne stroje jeździeckie.

#Marcin Kr.

Moim zdaniem czas jest adekwatny do ceny. Fajnie, że można za tak niską cenę spróbować czegoś nowego. Gdyby nie to, że otrzymałem naukę jazdy konnej w prezencie pewnie nigdy nie miałbym okazji, żeby wybrać się na coś takiego. Polecam każdemu!

#Klapkazz

Myślałam, że jazda konna jest przereklamowana, że ludzie, którzy jeżdżą konno wyolbrzymiają ale teraz niestety muszę przyznać się do błędu. Było FANTASTYCZNIE! Cieszę się, że mogłam poznać konie! Pozdrawiam

#Rumak

Ale to było fantastyczne! Nie wiedziałam, że konie to takie mądre zwierzęta! Chciałabym kiedyś nauczyć się jeździć konno, tak, żeby już nie potrzebować opieki instruktorskiej i wyruszać na jakieś wyprawy. To teraz moje kolejne marzenie!

#Zuzu

Trochę za krótko, ale bardzo fajnie. Konie to fascynujące zwierzaki! Myślałam, że będzie troche trudniej, ale szło nawet całkiem gładko ;D

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności