Nauka jazdy konnej dla dwóch osób – Wrocław

1

Jazda konna to aktywność fizyczna, która ma pozytywny wpływ zarówno na ciało, jak i psychikę. Dzięki niej człowiek uczy się odpowiedzialności, uspokaja nerwy i rozwija wrażliwość. Wybierając naukę jazdy konnej dla dwóch osób, będziemy mogli się cieszyć tą aktywnością z bliską osobą. Lekcja odbywa się w Gałowie, na skraju Wrocławia

Komu podarować naukę jazdy konnej dla dwóch osób?

 • Miłośnikom koni
 • Parze, która lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu
 • Wszystkim tym, którzy chcieliby wsiąść na konia i spróbować swoich sił w siodle

Jak przebiega nauka jazdy konnej?

Nauka jazdy konnej przedstawiona w tej ofercie przeznaczona jest dla osób powyżej 13 roku życia i trwa ok. 30 minut. Koń jest prowadzony na lonży, w tym czasie uczestnicy poznają podstawowe umiejętności związane z konną jazdą. Dowiadują się, jak rytmicznie poruszać się w siodle, utrzymywać równowagę i kierować zwierzęciem. Jeśli pogoda nie sprzyja konnej jeździe, nauka może być przełożona na inny termin.

Jak się przygotować?

Wybierając się na naukę jazdy konnej, należy zadbać o swobodny, sportowy strój i materiałowe spodnie bez szwów od wewnątrz.

Bezpieczeństwo

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i rozpoczynają się zapoznaniem uczestnika z koniem. Do nauki wykorzystywane są jedynie spokojne i łagodne zwierzęta, przyjaźnie nastawione do człowieka. Sama jazda realizowana jest na ujeżdżalni, a koń prowadzony jest na lonży przez instruktora.

Przeciwwskazania

Uczulenie na konie (ich sierść, pot, zapach), nieprzezwyciężalny strach, ostre  stany chorób psychicznych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować się z lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Spełnisz marzenie o przejażdżce na koniu
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
 • Podarujesz ciekawy prezent, który da początek nowej pasji
 • Wręczysz gotowy prezent w formie przeżyć dla dwóch osób 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Wrocław

Kup w zestawie 9 lokalizacji

PrezentMarzeń - Wrocław249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Piękna 33 Gałów k. Wrocławia 55-330 Miękinia

 • Czas trwania

  Prezent nauka jazdy konnej dla dwojga trwa 30 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży, istnieje możliwość zapoznania się z koniem, siodłania, czyszczenia.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda i potwierdzenie że nie ma przeciwwskazań do jazdy konnej.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zobowiązani są do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane toczki oraz niezbędne stroje jeździeckie.

#Marcin Kr.

Moim zdaniem czas jest adekwatny do ceny. Fajnie, że można za tak niską cenę spróbować czegoś nowego. Gdyby nie to, że otrzymałem naukę jazdy konnej w prezencie pewnie nigdy nie miałbym okazji, żeby wybrać się na coś takiego. Polecam każdemu!

#Klapkazz

Myślałam, że jazda konna jest przereklamowana, że ludzie, którzy jeżdżą konno wyolbrzymiają ale teraz niestety muszę przyznać się do błędu. Było FANTASTYCZNIE! Cieszę się, że mogłam poznać konie! Pozdrawiam

#Rumak

Ale to było fantastyczne! Nie wiedziałam, że konie to takie mądre zwierzęta! Chciałabym kiedyś nauczyć się jeździć konno, tak, żeby już nie potrzebować opieki instruktorskiej i wyruszać na jakieś wyprawy. To teraz moje kolejne marzenie!

#Zuzu

Trochę za krótko, ale bardzo fajnie. Konie to fascynujące zwierzaki! Myślałam, że będzie troche trudniej, ale szło nawet całkiem gładko ;D

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product