Masaż tajski – Poznań (Suchy Las)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60 minut.

Lokalizacja

Sari SPA, ul. Nowy Rynek 6/17, Suchy Las, ok. 10 km od Poznania.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Masaż tajski – Poznań (Suchy Las)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Masaż tajski łączy rozciąganie i głębokie techniki masażu, aby przywrócić równowagę energetyczną. Masaż wykonywany jest w wygodnym ubraniu.

Komu podarować masaż tajski?

  • Osobom, które pragną intensywnego masażu, który działa na rozluźnienie mięśni i przywrócenie równowagi energetycznej, wykorzystując techniki jogi i akupresury.

  • Klientom zainteresowanym terapią, która pomaga w redukcji napięcia i stresu, poprawiając jednocześnie krążenie krwi i elastyczność ciała.

  • Osobom poszukującym masażu, który ma działanie zarówno fizyczne, jak i energetyczne, wprowadzając w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Masaż tajski w Suchym Lesie

Masaż tajski to dynamiczna forma terapii, która łączy w sobie rozciąganie podobne do jogi, akupresurę i medytację. Przebieg tej usługi obejmuje serię ruchów, podczas których terapeuta używa swoich dłoni, łokci, kolan i stóp do delikatnego manipulowania ciałem, pomagając w rozluźnieniu zesztywniałych mięśni i poprawie zakresu ruchu. Masaż tajski przynosi ulgę w bólu, zwiększa elastyczność, poprawia postawę i przyczynia się do głębokiego odprężenia, oferując jednocześnie energię witalną i spokój ducha.

SARI SPA

Sari Spa to miejsce inspirowane klimatem rajskiej wyspy Bali, znajdujące się pod Poznaniem, w Suchym Lesie. Oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym masaże balijskie, rytuały dla jednej osoby, dla dwóch osób, a także specjalne pakiety i vouchery. Spa kładzie duży nacisk na relaks i regenerację w zgodzie z naturą, oferując klientom odcięcie się od codziennych bodźców i maksymalne rozluźnienie. Założycielem Sari Spa jest fizjoterapeutka, a masaże przeprowadzają certyfikowane specjalistki z Bali, co gwarantuje autentyczność i wysoką jakość usług

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Umożliwia głęboki relaks i rozluźnienie mięśni dzięki połączeniu technik rozciągania i akupresury, które wywodzą się z tajskiej tradycji.

  • Jest sposobem na poprawę elastyczności ciała, zwiększenie zakresu ruchu i redukcję napięcia mięśniowego.

  • To kulturowe doświadczenie, które przynosi korzyści zarówno fizyczne, jak i duchowe, oferując odprężenie i duchowe oczyszczenie.

pinezka
Poznań  - zmień lokalizację

Poznań   (zmień)

Cena:

Cena: 209 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0017655