Klasyczny masaż tajski – Warszawa

1

Odprężenie po tajsku

Klasyczny masaż tajski jest najstarszym rodzajem masażu orientalnego, który łączy w sobie kilka technik akupresury, m.in. Shiatsu, ajurweda, czy joga "dla leniwych". Taki masaż jest doskonałym sposobem na szybki zastrzyk energii, który utrzymuje się jeszcze długo po wykonaniu zabiegu. Dodatkowo, taki masaż pomaga poradzić sobie z napięciem mięśni, poprawia elastyczność stawów, przyspiesza przemianę materii, poprawia krążenie krwi, a także wysmukla sylwetkę, dodając jej gibkości. Masaż wykonany zostanie w specjalnych luźnych strojach tajskich zapewnionych przez salon. Zalecamy, by przed masażem unikać obfitych posiłków.

Przebieg klasycznego masażu tajskiego

Obszar wykonywania klasycznego masażu tajskiego obejmuje całe ciało. Jest to masaż "na sucho". Na początku masażystka zajmuje się masowaniem stóp, nóg, rąk oraz pleców zgodnie z energetycznymi liniami sen. Masaż odbywa się w pozycji leżącej, najpierw na plecach, następnie na brzuchu. Na samym końcu odbywa się masaż głowy, który poprzedzony jest obmyciem rąk przez masażystkę, ponieważ zgodnie z filozofią buddyjską, głowa jest miejscem świętym i należy jej się wyjątkowy szacunek. Zabieg przeplatany będzie równiego rodzaju asanami, które są pozycjami, które przyjmuje się podczas uprawiania jogi. Masażystka zadba o to, by ich uzyskanie było możliwe nawet dla osób, które wcześniej nie miały styczności z jogą.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 10

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lokalizacja do wyboru: Salon „CENTRUM” ul. Łucka 20/1402 lub Salon „SASKA KĘPA” ul. Zwycięzców 11

 • Czas trwania

  90 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny. Na miejscu zapewniony jest strój składający się z luźnych bawełnianych spodni oraz koszulki.

 • Wymagania

  Bezwzględny zakaz uczestnictwa w sesji masażu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Przeciwwskazania zdrowotne: nowotwory, choroby serca i układu krążenia, złamania i świeże zrosty, ciąża i menstruacja, choroby skóry: grzybica, łuszczyca, stany zapalne, Prosimy o poinformowanie obsługi salonu o ich ewentualnym występowaniu.

#Ania

Prezent dostałam od chłopaka na urodziny. Po zabiegu miałam przez tydzień znakomite samopoczucie. Zdecydowanie mogę go polecić wszystkim, którzy potrzebują zastrzyku energii!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product