Masaż Lomi Lomi – Kielce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Typ zabiegu

Rytuał Lomi Lomi Nui w połączeniu z gorącymi kamieniami

Lokalizacja

Fabryka Relaxu, al. Ks. Jerzego Popiełuszki 18/6, Kielce.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

W realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Masaż Lomi Lomi – Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Hawajski masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa lub Lomi Lomi z kamieniami. Masaż wykonywany jest w salonie piękności Fabryka Relaxu w Kielcach.

Komu podarować masaż Lomi Lomi?

  • Ukochanej, która potrzebuje relaksu i odprężenia

  • Przyjaciółce, która cierpi na bóle mięśniowe lub stawowe

  • Osobie, która interesuje się holistycznymi metodami leczenia i chce doświadczyć czegoś nowego

Masaż Lomi Lomi w Kielcach

Masaż Lomi Lomi to rodzaj masażu wywodzący się z Hawajów i tradycji polinezyjskiej. Jest to technika holistyczna, która ma na celu odblokowanie energii i przywrócenie równowagi ciału i umysłowi. Do wyboru masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa – masaż 7 żywiołów lub rytuał Lomi Lomi Nui w połączeniu z gorącymi kamieniami.

Masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa – masaż 7 żywiołów, czas trwania: 60 minut

Masaż Lomi Lomi Nui Kahi Loa to metoda masażu łącząca człowieka z żywiołami, która pomaga osiągnąć harmonię, jednocześnie lecząc ciało i duszę. Zabieg przyczynia się do znacznej poprawy samopoczucia oraz osiągnięcia równowagi duchowej. Ten hawajski masaż składa się z 7 części, a każda reprezentuje 1 żywioł. Podstawą Kahi Loa jest masaż Lomi Lomi Nui, który oznacza dotyk łapy kota i polega głównie na ugniataniu i naciskaniu.Masaż odbywa się tylko w pozycji leżącej na plecach. Podczas masażu można być  w ubraniu lub w pareo.

Rytuał Lomi Lomi Nui w połączeniu z gorącymi kamieniami, czas trwania: 90 minut

Ruchy podczas rytuału wykonywane przez masażystę są płynne, proste i odpowiednio dobrane do reakcji ciała. Masaż wykonuje się dłońmi lub przedramionami oraz ogrzanymi kamieniami bazaltowymi. Kamienie pochodzenia wulkanicznego doskonale rozgrzewają i rozluźniają napięte mięśnie, pomagając uwolnić umysł i ciało od stresu Jest masaż mocno energetyczny, co oznacza, że zmniejsza napięcia mięśniowe i emocjonalne.  Masażysta skupia się na plecach, ramionach i nogach, gdy osoba obdarowana będzie leżała na brzuchu. W kolejnym etapie masażu należy położyć się na plecach. Masażysta zajmuje się wtedy ramionami, klatką piersiową, nogami i brzuchem. Na zakończenie zostanie wykonany masaż  twarzy i głowy. Dopełnieniem rytuału jest odpowiednia muzyka, która zapewnia efektywność i harmonię.

Fabryka Relaxu

Fabryka Relaxu w Kielcach to salon piękności, który oferuje szeroką gamę usług związanych z pielęgnacją ciała i twarzy. Wśród nich znajdują się masaże ciała i twarzy, które pozwalają na relaks i odprężenie. Wykwalifikowani pracownicy salonu wykonują profesjonalne zabiegi, które pozwalają na poprawę kondycji skóry, redukcję napięcia mięśniowego i łagodzenie bólu. Oprócz tego w Fabryce Relaxu wykonywana jest stylizacja paznokci dłoni i stóp, co pozwala na kompleksową pielęgnację ciała. Usługi te są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy stosują najwyższej jakości kosmetyki i narzędzia. Salon piękności oferuje także szkolenia z masażu ciała i twarzy, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Masaż Lomi Lomi pochodzi z Hawajów i ma długą historię związaną z kulturą Polinezyjską, co może być interesujące dla osoby zainteresowanej różnymi kulturami i tradycjami

  • Masaż jest relaksuje i koi dla skórę

  • Masaż Lomi Lomi w Fabryce Relaxu powoduje całkowite rozluźnienie ciała i umysłu

pinezka
Kielce  - zmień lokalizację

Kielce   (zmień)

Cena:

Typ zabiegu:  Rytuał Lomi Lomi Nui w połączeniu z gorącymi kamieniami

Cena: 270 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto