Masaż bambusami – Warszawa

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Opis prezentu

Typ zabiegu

Plecy

Lokalizacja

ul. Dembego 10, lok. U6, Warszawa

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Osoba obdarowana zobowiązana jest do okazania vouchera prezentowego. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: stany zapalne, krwiaki, tętniaki, żylaki, zmiany skórne, naczyniaki, zaawansowana miażdżyca, osteoporoza, nowotwór, epilepsja, menstruacja.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Masaż bambusami dla jednej osoby realizowany w profesjonalnym gabinecie urody w Warszawie. W zależności od wybranej opcji, masaż obejmuje plecy lub całe ciało i trwa odpowiednio 30 lub 50 minut.

Komu podarować masaż bambusami?

  • Zapracowanej mamie, która potrzebuje chwili relaksu
  • Przyjaciółce z Warszawy, jako oryginalny prezent urodzinowy
  • Osobie zmagającej się z uczuciem spięcia i przemęczenia

Masaż bambusami

Masaż bambusami to rodzaj masażu relaksacyjnego wykonywanego przy użyciu pałeczek bambusowych, które są rolowane po ciele. Przed rozpoczęciem masażu łodygi bambusa są starannie dezynfekowane, a następnie ogrzewane. Kije bambusowe mają różne długości i przekroje. Są one rolowane po ciele, co przynosi rozluźnienie spiętym mięśniom. Na początku używane są pałeczki o większej średnicy, by przygotować większe obszary ciała. Następnie wykorzystuje się łodygi o mniejszym przekroju, które pozwalają na dokładniejszy masaż poszczególnych partii ciała. Masaż kończy się delikatnym muskaniem najmniejszymi pałeczkami w celu wyciszenia pobudzonej wcześniej skóry i mięśni. Rozgrzane pałeczki bambusa pobudzają krążenie krwi i natychmiast rozluźniają mięśnie, dzięki czemu dolegliwości bólowe zostają złagodzone. Masaż bambusami pozwala uzyskać stan pełnego odprężenia, regeneracji i rewitalizacji.

Lejdis Day SPA

Salon Lejdis Day SPA w Warszawie oferuje swoim klientom kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, modelujące sylwetkę i relaksujące. Ofera salonu skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Szeroki wachlarz usług sprawia, że każdy znajdzie zabieg odpowiedni dla siebie. Profesjonalna obsługa i wysokiej jakości sprzęt gwarantują bezpieczeństwo i efektywność wykonywanych zabiegów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Masaż bambusami pozwoli się odprężyć, wyciszyć i odstresować
  • To prezent, który sprawdzi się niezależnie od wieku
  • Inwestujesz w dobre samopoczucie bliskiej osoby

 

Czytaj więcej
Typ zabiegu:  Plecy