Lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejazd bolidem KTM X-BOW – Katowice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Lot odbywa się 50-100 kilometrów od Katowic. Jazdę KTM X-BOW można zrealizować na torach: Pszczółki, Poznań karting, Słomczyn, Modlin, Białystok, Ułęż, Jastrząb, Kraków, Łódź, Wrocław-Krzywa.

Więcej informacji

Pogoda

Loty realizowane są przez cały rok, przejazd KTM X-BOW odbywa się w okresie maj - październik. Pogoda może uniemożliwić wykonanie lotu, oraz przejazd po torze, wówczas ustalany jest inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana na miejsce realizacji może zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które będą obserwowały realizację z bezpiecznego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z płaską podeszwą.

Wymagania

Rezerwacja lotu: min. 60-dniowe wyprzedzenie. Rezerwacja jazdy: min. 14-dniowe wyprzedzenie. Wymagane jest prawo jazdy kat. B (lub jazda jako pasażer). Rezerwacja lotu i jazdy odbywa się oddzielnie. Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia. Maksymalna waga: 110 kg. Minimalny wiek: 18 lat.

Informacje dodatkowe

Zmiana terminu przez uczestnika możliwa najpóźniej na 7 dni przed realizacją. Lot może się nie odbyć z powodu ograniczenia kontroli ruchu lotniczego, ustalany jest inny termin. W przypadku braku dostępności wybranego samolotu zastrzegamy sobie prawo do zmiany na wiatrakowiec lub śmigłowiec.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejazd bolidem KTM X-BOW – Katowice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Oferujemy niepowtarzalny voucher, który zapewni Twojemu bliskiemu prawdziwą dawkę ekscytujących wrażeń! Ten voucher to nie tylko podróż samolotem, to prawdziwa przygoda dla pasjonatów lotnictwa i motoryzacji. Pozwól osobie obdarowanej cieszyć się ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejażdżką bolidem KTM X-BOW w Katowicach!

Lot realizowany jest w promieniu od 50 do 100 kilometrów od Katowic. Czas trwania lotu w zależności od wybranej opcji wynosi 20, 40 lub 60 minut, a czas trwania jazdy bolidem różni się zależnie od wybranego toru. W atrakcji może wziąć udział jedna lub dwie osoby (w drugim przypadku jedna osoba poleci samolotem, a druga zasiądzie za kierownicą auta).

Jazdę KTM X-BOW można zrealizować na torach: Pszczółki, Poznań karting, Słomczyn, Modlin, Białystok, Ułęż, Jastrząb, Kraków, Łódź, Wrocław-Krzywa.

Rezerwacja lotu i jazdy realizowana jest oddzielnie. Atrakcje nie będą odbywały się tego samego dnia.

Komu podarować lot ultraszybkim samolotem i przejazd bolidem KTM X-BOW w Katowicach?

 • komuś, kto nie lubi się nudzić,

 • bratu, który ceni nowe i nietypowe doświadczenia,

 • chłopakowi, jako prezent na rocznicę.

Lot ultraszybkim samolotem Bristell RG i przejazd bolidem KTM X-BOW

Uczestnik atrakcji wsiądzie na pokład ultraszybkiego samolotu, który zabierze go w rejs nad pięknym krajobrazem. Ten samolot to prawdziwa ikona szybkości, która zapewnia niezapomniane chwile podczas lotu. Obdarowany odczuje dreszcz emocji, gdy wzbije się w powietrze i zobaczy świat z zupełnie nowej perspektywy. To będzie lot, którego nigdy nie zapomni! W kolejnym umówionym terminie obdarowanego czeka druga, równie niesamowita atrakcja. Wsiądzie do bolidu KTM X-BOW, który zapewni przyspieszenie, o jakim zawsze marzył. Instruktor udzieli wskazówek, jak radzić sobie z pojazdem, po czym uczestnik atrakcji przetestuje swoje umiejętności na profesjonalnym torze. Wyjedzie na nitkę toru, gdzie będzie mógł poczuć moc silnika i kontrolować to niesamowite auto.

Parametry techniczne 

KTM X-BOW

 • Silnik: 4-cylindrowy DOHC,

 • Moc: 240 KM,

 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,9 s,

 • Prędkość maksymalna: 217 km/h,

 • Napęd: tylny.

Bristell RG

 • Prędkość maksymalna: 290 km/h,

 • Chowane podwozie,

 • Autopilot,

 • Zasięg: 1600 km,

 • Długość startu: 200 m.

Przeciwwskazania zdrowotne:

 • niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu,

 • niekontrolowana arytmia,

 • nieleczona, niestabilna choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa), dławica piersiowa,

 • niekontrolowane nadciśnienie.

Devil-Fly

Devil-Fly to miejsce, gdzie twoje marzenia o lataniu stają się rzeczywistością. Firma ta powstała z miłości do adrenaliny i ducha nieustannego odkrywania. Są pionierami w dostarczaniu ekscytujących doświadczeń lotniczych, które pozostawią niezapomniane wrażenia na zawsze. Pozwól sobie na przekroczenie granic prędkości i poczuj, jak adrenalina miesza się z nieziemskimi widokami podczas naszych atrakcji.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem uczestnika czuwa ekipa pilotów instruktorów oraz zawodowych kierowców, którzy przed każdym startem przeprowadzają krótkie szkolenie zapoznawcze, podczas którego przekazują niezbędne wskazówki i zasady realizacji. Samolot oraz auto przed każdą realizacją przechodzą przegląd techniczny i są dokładnie sprawdzane przez specjalistów. Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Doświadczony kierowca rajdowy na czas jazdy zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • może stać się początkiem pasji związanej z lotnictwem lub motoryzacją,

 • to atrakcja, która nie jest dostępna na co dzień,

 • może być bodźcem do dążenia do osiągnięcia kolejnych celów i marzeń.


W przypadku braku dostępności wybranego samolotu przypisanego do oferty Wykonawca zastrzega sobie prawo do zmiany modelu samolotu na wiatrakowiec lub śmigłowiec.

Pakiet:  20 minut lotu + 1 okrążenie toru bolidem

-10% 899 zł Cena: 809,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 809,10
ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto