Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Toruń

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas lotu

15 minut

Lokalizacja

Grabowiec (87-162), gmina Lubicz – niespełna 15 km od Torunia.

Więcej informacji

Pogoda

Możliwość wykonania lotu uzależniona jest od warunków pogodowych. Do realizacji wymagany jest brak opadów i wiatr nie przekraczający 3 m/s. Ostateczną decyzję o realizacji lotu podejmuje pilot.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Wygodny i dostosowany do warunków pogodowych. Obuwie sportowe.

Wymagania

Maksymalna waga to 90 kg. Wymagany ogólny dobry stan zdrowia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów lub muszą być oni obecni podczas lotu.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Przeciwwskazania do realizacji: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe.

Dodaj Opinię

Lot motoparalotnią dla dwóch osób – Toruń

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Pakiet dwóch emocjonujących lotów motoparalotnią w okolicach Torunia, wykonanych jeden po drugim dla dwóch osób. Start odbywa się z lądowiska w Grabowcu, niespełna 15 km od centrum miasta. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut. Istnieje również możliwość dobrania dodatkowej opcji filmowania.

Komu podarować lot motoparalotnią?

  • Parze uwielbiającej nowe wyzwania
  • Nowożeńcom, jako niebanalny prezent ślubny
  • Małżeństwu kochającemu podniebne przygody

Lot motoparalotnią

Pakiet dwóch niezapomnianych lotów motoparalotnią w okolicach Torunia to podniebna przygoda, która dostarcza niesamowitej dawki adrenaliny. Wykonane zostaną one jeden po drugim, w tym samym dniu dla dwóch osób. Loty realizowane są w tandemie na dwumiejscowym statku powietrznym, którym pokieruje doświadczony pilot, a uczestnik zajmie miejsce pasażera. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut. Istnieje również możliwość dobrania dodatkowej opcji filmowania.

Motoparalotnia

Motoparalotnia to statek powietrzny o miękkim płacie nośnym (paralotnia), do którego dołączony jest wózek bądź siedzisko z napędem. Statek wyposażony w silnik umożliwia wydłużenie lotu, jednak mimo to czynnikiem wpływającym na czas trwania lotu są warunki atmosferyczne. Zaletą motoparalotni jest fakt, iż w przypadku niepożądanej awarii silnika lot może być kontynuowany na zasadach swobodnego lotu paralotnią. Prędkość lotu uzależniona jest od siły i kierunku wiatru i wynosi przeważnie ok. 40 km/h. Wysokość na jaką wzbija się motoparalotnia to na ogół 200 metrów, jednak jej zasięg jest zdecydowanie wyższy. Lądowanie jest miękkie i bezpieczne, przeważnie odbywa się przy wyłączonym silniku.

Bezpieczeństwo

Za sterami statku zasiadają doświadczeni piloci motoparalotniowi latający od początku powstania tego sportu w Polsce – prawie 20 lat. Piloci z Grupy Falco 2 to członkowie polskiej kadry narodowej, zawodniczo uprawiający motoparalotniarstwo, zdobywcy wielu medali na Mistrzostwach Świata i Europy, znajdujący się światowej czołówce tej dyscypliny sportu. Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motoparalotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarzasz okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
  • Widoki ujrzane podczas realizacji na długo pozostaną w pamięci obdarowanych
  • To niebanalny podarunek, wyróżniający się na tle klasycznych prezentów.
Czytaj więcej
Filmowanie:  Brak
Czas lotu:  15 minut

Cena: 800 zł

Opcja BEZ ENDU
80 zł

Wykonawca:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny