Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 – Tor Ułęż

Niesamowite, wyjątkowe, nietuzinkowe a przy tym pełne emocji. Ekstremalne połączenie dwóch egzotycznych aut, 490 konny dziki rumak i 520 konny wściekły byk w starciu na torze. Walka samochodowych ikon świata motoryzacji. Do Twojej dyspozycji zostaną oddane Lamborghini Gallardo oraz Ferrari F430. Pierwsze z napędem na cztery koła, niesamowitą mocą i oczywiście wyglądem zachwyca każdego, bez względu na wszystko. W drugim narożniku odwieczny rywal. Ferrari - cechuje go równie ogromna moc, napęd na tylną oś, 7-biegowa skrzynia biegów i niesamowita linia boczna. Dwa nieopisanie piękne auta o niesamowitej mocy, ryczące potwory przyśpieszające w niespełna 4 sekundy do setki. Auta dla których bariera 300km/h to tylko kolejna przekraczana cyfra na prędkościomierzu. Podczas tego wydarzenia odbędzie się krótkie szkolenie z zasad jazdy sportowej, zapoznanie się z autem i zasadami bezpieczeństwa oraz omówienie specyfiki jazdy. Będziesz miał możliwość poprowadzenia dwóch niewyobrażalnie szybkich aut, posmakowania kwintesencji motoryzacji w jej najbardziej ekskluzywnym wymiarze. Zasiądź za kierownicą legend, pokochaj emocje, spełniaj marzenia.

 

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo
Moc 490 KM 520 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,95 s
Pojemność (cm3) 4308 4961
Silnik V8 V10, 40 zaworowy
Napęd tylny na cztery koła
V-max 315 km/h 315 km/h
Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa

WAŻNE !


Kupując jazdę sportowym samochodem (takim jak Ferrari lub Lamborghini) należy zwrócić uwagę na tor, gdzie realizowana będzie jazda. Jazda Lamborghini vs Ferrari odbędzie się na zamkniętym dla ruchu drogowego torze Motopark Ułęż z nawierzchnią asfaltową, której bardzo dobry stan pozwala wykorzystać moc i sprawdzić właściwości jezdne auta.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.7/5

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#peri

Istne torpedy, wspaniała jazda! Osobiście w pojedynku wygrało Lamborghini, ale Ferrari dzielnie próbowało dorównać. Skorzystam ponownie z Waszych usług :)

#ewi

Włoskie Ferrari, poezja sama w sobie, cudo na torze. Lamborghini równie dobre, sympatyczne autko. Jednak ten pojedynek należy do Ferrari, to moje marzenie! :)

#pasjonat

Odwieczni rywale! A ja miałem możliwość jazdy każdym z nich i to jeden po drugim. Chciałbym mieć faworyta, ale jednak auta spisują się rewelacyjnie, podobało mi się za kierownicą i w tym i w tym aucie... Polecam!:)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności