Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 – Tor Ułęż

3371

Niesamowite, wyjątkowe, nietuzinkowe a przy tym pełne emocji. Ekstremalne połączenie dwóch egzotycznych aut, 490 konny dziki rumak i 520 konny wściekły byk w starciu na torze. Walka samochodowych ikon świata motoryzacji. Do Twojej dyspozycji zostaną oddane Lamborghini Gallardo oraz Ferrari F430. Pierwsze z napędem na cztery koła, niesamowitą mocą i oczywiście wyglądem zachwyca każdego, bez względu na wszystko. W drugim narożniku odwieczny rywal. Ferrari - cechuje go równie ogromna moc, napęd na tylną oś, 7-biegowa skrzynia biegów i niesamowita linia boczna. Dwa nieopisanie piękne auta o niesamowitej mocy, ryczące potwory przyśpieszające w niespełna 4 sekundy do setki. Auta dla których bariera 300km/h to tylko kolejna przekraczana cyfra na prędkościomierzu. Podczas tego wydarzenia odbędzie się krótkie szkolenie z zasad jazdy sportowej, zapoznanie się z autem i zasadami bezpieczeństwa oraz omówienie specyfiki jazdy. Będziesz miał możliwość poprowadzenia dwóch niewyobrażalnie szybkich aut, posmakowania kwintesencji motoryzacji w jej najbardziej ekskluzywnym wymiarze. Zasiądź za kierownicą legend, pokochaj emocje, spełniaj marzenia.

 

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo
Moc 490 KM 520 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,95 s
Pojemność (cm3) 4308 4961
Silnik V8 V10, 40 zaworowy
Napęd tylny na cztery koła
V-max 315 km/h 315 km/h
Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa

WAŻNE !


Kupując jazdę sportowym samochodem (takim jak Ferrari lub Lamborghini) należy zwrócić uwagę na tor, gdzie realizowana będzie jazda.

Tor Ułęż

Tor Ułęż - okolice Ryk, niecałe 100km od Warszawy

Jazda Lamborghini vs Ferrari odbędzie się na zamkniętym dla ruchu drogowego torze Motopark Ułęż z nawierzchnią asfaltową, której bardzo dobry stan pozwala wykorzystać moc i sprawdzić właściwości jezdne auta.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.7/5

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#peri

Istne torpedy, wspaniała jazda! Osobiście w pojedynku wygrało Lamborghini, ale Ferrari dzielnie próbowało dorównać. Skorzystam ponownie z Waszych usług :)

#ewi

Włoskie Ferrari, poezja sama w sobie, cudo na torze. Lamborghini równie dobre, sympatyczne autko. Jednak ten pojedynek należy do Ferrari, to moje marzenie! :)

#pasjonat

Odwieczni rywale! A ja miałem możliwość jazdy każdym z nich i to jeden po drugim. Chciałbym mieć faworyta, ale jednak auta spisują się rewelacyjnie, podobało mi się za kierownicą i w tym i w tym aucie... Polecam!:)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności