Jazda Lamborghini vs Ferrari vs Nissan – Tor kartingowy Poznań

Super auta, znane jak dotąd tylko z filmów pojawiły się na polskich torach wyścigowych! Jednym z magicznych miejsc na mapie Polski, gdzie możesz odbyć jazdę za kierownicą światowych marek samochodów jest Poznań. Proponujemy spotkanie z legendami wśród super samochodów! Nie zabraknie także nowych technologii w połączeniu z luksusowym i komfortowym wnętrzem. Tego wszystkiego doświadczysz podczas jazdy Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 vs Nissan GTR na torze Poznań.

Gallardo to najpopularniejszy model Lamborghini. Na rynku utrzymywał się przez około 10 lat. Wszystko za sprawą swojej niezawodności, oryginalnych, opływowych kształtów, a przede wszystkim rewelacyjnych osiagów. To właśnie one wywołały wśród kierowców na całym świecie wielki zachwyt i chęć posiadania auta na własność. Lamborghini Gallardo posiada silnik o mocy 520 KM, który umożliwia mu w niezwykle krótkim czasie osiągnąć pierwszą setkę, w jedyne 3,8 s.!

Kolejna klasyka, którą będziesz miał przyjemność osobiście prowadzić to Ferrari F430. Auto włoskiej marki, które pod maską skrywa silnik o mocy 490 KM. Parametry techniczne są zdumiewające - 310 km/h maksymalnej prędkości i jedyne 4 s. do pojawienia się pierwszych 100 km/h na zegarach. Wyobraź sobie, że to właśnie Ty zasiądziesz za kierownicą tej ikony motoryzacji!

Nie małym zaskoczeniem okaże się także Nissan GTR. Japoński Nissan zadziwia swoimi osiagami wszystkie światowe marki. Zastosowany silnik V6 Twin Turbo 3,8 l o mocy 588 KM sprawia, że auto może pędzić z prędkością nawet 310 km/h.  

Wykup voucher na jazdę Lamborghini Gallardo vs Ferrari F430 vs Nissan GTR na torze Poznań. Auta zostaną oddane do twojej dyspozycji, to Ty zasiądziesz na miejscu kierowcy. Instruktor natomiast zajmie miejsce pasażera i wcieli się w rolę Twojego pilota. Zostaniesz przeszkolony w zakresie obowiązujących zasad bezpieczeństwa, a także poznasz ogólną charakterystykę i specyfikę każdego z aut. Za kierownicą każdego z aut będziesz pokonywać trasę toru kartingowego o długości 1480 m.

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo Nissan GTR
Moc 490 KM 520 KM 588 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 4 s. 3,8 s. 3,5 s.
Pojemność (cm3) 4308 4961 3800
Silnik V8 4.3 l. V10, 5,2 l. V6 Twin Turbo 3,8 l
Napęd tylny na cztery koła 4WD
V-max 310 km/h 315 km/h 310 km/h
Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa 6-biegowa sekwencyjna
 

 

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru ponad 1,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł