• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Kurs sushi dla dwojga – Katowice

3791

 Kurs, w którym weźmiecie udział to doskonała okazja, aby nauczyć się samodzielnie przygotowywać sushi. Na naszych warsztatach szef kuchni opowie o historii sushi, rodzajach, zasadach łączenia składników, pokaże, jak przygotować ryż i zalewę, jak skręcić doskonałe maki i nigiri. Prowadzący Sushimasterzy nauczą, jak dokonać prawidłowego filetowania i krojenia. Podczas spotkania poznacie wszystkie niezbędne składniki do przygotowania sushi oraz jego rodzaje. Nauczycie się pod okiem mistrza przygotowywać zestawy, a potem zaskoczycie rodzinę i przyjaciół wyjątkowym pokazem swoich kulinarnych umiejętności własnoręcznie przygotowując sushi. Spotkanie połączone jest z degustacją przygotowanych podczas kursu zestawów.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Św. Barbary 13

 • Czas trwania

  Kurs trwa 3-4 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnikom kursu zapewniamy wszystkie produkty i niezbędne narzędzia na miejscu realizacji. Spotkanie obejmuje pokaz multimedialny oraz ćwiczenia praktyczne. Kurs realizowany w 10-15 osobowych grupach.

#Robert K.

Dziewczyna wyciągnęła mnie na ten kurs...Poszedłem niechętnie, jakoś nie przepadam za sushi i ogólnie za kuchnią japońską. Wolę schabowego z ziemniakami...No ale muszę przyznać, że kuurs był bardzo dobrze przygotowany, nawet coś tam mi wyszło.

#Agata Krupczatka

Było bardzo profesjonalnie, smakowicie i przyjemnie. Zdobyłam bardzo wiele informacji, nauczyłam się nowych, praktycznych sztuczek. Co prawda, mojemu mężowi szło trochę lepiej, ale moje sushi wyszło chyba ciekawsze. Polecam każdemu, to dobry sposób na niekonwencjonalną rozrywkę i naukę dla dwojga :)

#Messi_5432

Trochę irytowali mie pozostali ludzie z grupy, ale poza tym było okej

#amelka

Próbowałam kiedyś zrobić sama, ale niestety nic mi z tego nie wyszło, zapewne dlatego otrzymałam ten kurs w prezencie ;) Nauka jak najbardziej owocna, bardzo fajnie spędzony czas, dużo ciekawostek. Wyszło pyszne sushi!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności