Nauka makijażu – Łódź

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Kurs makijażu trwa około 2,5 godziny.

Lokalizacja

Salon Euro-Styl-Spa ul. Ketlinga 23

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

Informacje dodatkowe

Warto ze sobą zabrać swoją kosmetyczkę, żeby zrobić jej przegląd pod okiem profesjonalistki.

Ważność vouchera

365

2016-04-15
5/5

To chyba jak dotąd najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam :) Mój make-up ograniczał się zazwyczaj do pokrycia rzęs tuszem, a twarzy podkładem, którego kolor okazał się jednak błędny :) Teraz potrafię znacznie więcej, bawię się trochę cianiami czy kolorowymi kredkami :)

2016-03-29
5/5

Teraz już pewniej wykonuję makijaż, wiem jakich kolorów unikać, a jaka kolorystyka do mnie pasuje :) Prezent idealny dla kobiet!

2016-02-10
5/5

Mój mąż w tym roku w święta spisał się rewelacyjnie! Bardzo jestem zadowolona z prezentu. To były bardzo owocne i profesjonalne zajęcia. Bardzo podobał mi się przegląd kosmetyczki, okazało się mam tam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy i uświadomiłam sobe w końcu, że wielu z nich nie używam. Teraz moje zakupy w drogerii są przemyślane, a ja sama czuję się pewniej, no i lepiej mi wychodzi make- up :)

2016-02-05
5/5

Spotkanie z wizażystką bylo rewelacyjne, naprawdę zna się na makijażu, potrafi dobrać odpowiedni makijaż do kolorystyki, do kształtu buzi, a nawet do charakteru :) Najlepsze jest jednak to, że chętnie dzieli sie swoją wiedzą z innymi!

2014-03-02
5/5

w końcu nauczyłam się malować i stosować różnego rodzaju sztuczki makijażowe. Pani wizażystka prawdziwa specjalistka, udzieliła mi wielu praktycznych porad. Przejrzała także moją kosmetyczkę, dzięki czemu pozbyłam się kilku zupełnie zbędnych i nieodpowiednich dla mnie kosmetyków. A makijaż końcowy był cudowny ;)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

05.09.2020

Dzień dobry, czy na kurs trzeba wziąć swoje kosmetyki czy będą one dostępne na miejscu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
Podczas nauki makijażu wykorzystywane będą kosmetyki renomowanych marek, natomiast warto wziąć swoją kosmetyczkę, żeby zrobić jej przegląd pod okiem profesjonalistki.

15.06.2020

Jaki jest minimalny wiek do zrealizowania takiej atrakcji? Czy 15-letnia dziewczyna będzie mogła wziąć udział w takim kursie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam. W nauce makijażu może wziąć udział każda osoba, ponieważ nie ma minimalnego wieku aby móc wziąć udział w atrakcji. Należy jednak pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich, potrzebna jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. 

20.05.2020

Witam, Jest to kurs typu pokazanie osobie, która bierze w nim udział jak dobierać kosmetyki,kolory itp dla siebie czy nauka makijażu innych osób?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jest to nauka malowania siebie, a nie innych osób.  Zajęcia nauczą  aplikować i dobierać kosmetyki do makijażu, podpowiedzą jakich kolorów powinno się używać, które kosmetyki działają na korzyść danej osoby, a które – wręcz przeciwnie. 

10.07.2019

Witam, czy kurs odbywa się w grupach, czy też indywidualnie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jest to indywidualny kurs.

03.11.2017

Witam
Córka studiuje kosmetologię i chciałabym zrobić jej prezent tym kursem. Moje pytanie: w którym salonie odbywa się szkolenie? na ile wcześniej córka będzie musiała się ać?
Pozdrawiam
Jolanta Skrzynecka

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
realizacja odbywa się w Salon Euro-Styl-Spa ul. Ketlinga 23. Do Działu Rezerwacji należy zgłaszać się z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem preferowanej daty realizacji.

Pozdrawiam,
Elżbieta Michałek
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Nauka makijażu to zajęcia, które nauczą każdą osobę poprawnego wykonywania makijażu w stosunku do danego typu urody oraz cery.

Komu podarować Naukę makijażu?

  • fance makijażu
  • kobiecie, która dba o siebie i swój wygląd
  • młodej kobiecie, która dopiero rozpoczyna przygodę z make-upem

Nauka makijażu

Starannie wykonany makijaż pozwala nie tylko ukryć niedoskonałości i mankamenty, które tak często chce się zamaskować. Pomaga również wydobyć piękno, podkreślić atuty i zwrócić uwagę na to, co najpiękniejsze. Jednak nie zawsze wiadomo jaki makijaż będzie odpowiedni typowo dla danej twarzy. Mocniejszy, delikatniejszy, podkreślający oczy, usta, policzki? Warto zaczerpnąć porad doświadczonej specjalistki, która pomoże poznać świat makijażu!

Podczas 2,5 godzinnych zajęć można poznać tajniki makijażu, którego rodzaj  wybiera osoba obdarowana. Może to być makijaż dzienny, biznesowy, wieczorowy, ale również każdy z nich po kolei. Zajęcia nauczą  aplikować i dobierać najlepsze kosmetyki makijażowe, podpowiedzą jakich palet kolorystycznych powinno się używać, które kosmetyki działają na korzyść danej osoby, a które – wręcz przeciwnie. Podczas nauki makijażu wykorzystywane będą kosmetyki renomowanych marek.

Salon Euro-Styl-Spa

Salon Euro-Styl-Spa łączy w sobie nie tylko tradycyjne zabiegi upiększające SPA, takie jak masaże relaksacyjne, masaże aromaterapeutyczne, ale pomaga wielu Paniom spełnić marzenia o makijażu idealnym. Prowadzone tam 2,5 godzinne zajęcia z Nauki Makijażu cieszą się ogromnym powodzeniem wśród Pań.

To doskonały pomysł na prezent, ponieważ

  • kobieta z pięknym makijażem będzie pewniejsza siebie
  • każda z Pań ucieszy się z możliwości nauki makijażu
  • każda kobieta pragnie jak najlepiej wyglądać
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 330 zł

P0000232

Ocena 

5/5
5